Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Sieradzanie na gościnnych występach

Redakcja, 03.06.2013, 14:02

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sieradza, którzy w niedzielną noc na terenie gminy Zduńska Wola chcieli ukraść paliwo ze zbiornika w samochodzie ciężarowym. Usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Około godziny 23:30 właściciel samochodu man z naczepą zgłosił telefonicznie dyżurnemu komendy, że nieznana osoba próbowała ukraść mu paliwo ze zbiornika w samochodzie stojącym na poboczu drogi w miejscowości Izabelów. Jednak po wyrwaniu korka wlewu została spłoszona przez niego i uciekła.

Podczas sprawdzania miejscowości policjanci zauważyli stojący w bocznej drodze samochód volkswagen golf. Okazało, się że siedzi w nim 19-letni mieszkaniec Sieradza. W bagażniku pojazdu znajdowały się natomiast puste zbiorniki na paliwo. Z rozmowy z kierowcą ustalono, że był z nim jeszcze kolega lecz wyszedł z auta. Policjanci postanowi więc go poszukać.

Po kilkunastu minutach w okolicach torowiska w miejscowości Andrzejów stróże prawa po krótkim pieszym pościgu zatrzymali drugiego sieradzanina, 24-latka. Okazało się później, że to on włamywał się do zbiornika. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po spędzonej w nocy w komendzie, śledczy przedstawili im zarzuty usiłowania kradzieży z włamanie. Za to przestępstwo grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_115 (IP: *.*.47.244), 07.06.2013, 19:09
  co nie dosłyszą to zmyślą...
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj