Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Budżet gminy na 2015 rok

Redakcja, 22.01.2015, 16:34

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Bez pożyczek, bez kredytów, bez deficytu ma być tegoroczny budżet gminy Zduńska Wola, który opiewa na 32 mln zł.

← REKLAMA

Budżet gminy Zduńska Wola na 2015 rok opiewa na 32 mln zł, z czego na inwestycje przeznaczone będzie ponad 3 mln zł. Wójt gminy Henryk Staniucha dodaje, że w lutym ma być dołożone jeszcze 1,5 mln zł.

Do najważniejszych inwestycji tego roku należy m.in. wykonanie kanalizacji w gminie, remont dróg, w tym "schetynówki", a także modernizacja urzędu gminy.

-Budżet jest przemyślany i wypracowywany od kilku lat. Pomimo, że zakładamy inwestycje, nie przewidujemy żadnego deficytu, żadnego kredytu i pożyczek. Rozpoczynamy więc modernizację urzędu w tym momencie, kiedy mamy zabezpieczenie do wejścia w nowe rozdanie unijne, a zarazem nie korzystamy z pożyczek i kredytów, by go rozbudować - wyjaśnia wójt gminy Zduńska Wola Henryk Staniucha.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj