Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzień otwarty w Wojsławicach

Redakcja, 18.03.2015, 10:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wiele się działa podczas dni otwartych w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Szkoła zachęcała gimnazjalistów do nauki u siebie.

← REKLAMA

Dzień otwarty w ZS RCKU w Wojsławicach zorganizowano we wtorek. Jak mówili organizatorzy, takiego zainteresowania szkołą jeszcze nie było. Gimnazjaliści mogli poznać kierunki kształcenia, zobaczyć na czym pracują uczniowie ZS RCKU, obejrzeć pokaz kulinarny, maszyny rolnicze, ale także wozy strażackie czy policyjne, bo Wojsławice oferują też naukę na kierunkach mundurowych.

-Mamy 25-30 miejsc: w technikum żywienia i usług gastronomicznych, w technikum rolniczym, w technikum mechanizacji rolnictwa, technikum technologi żywności. Zapraszamy też do liceów o profilu pożarniczym, bezpieczeństwa wewnętrznego i policyjnym. Proponujemy także szkoły zasadnicze w różnych zawodach - wymienia szeroką ofertę edukacyjną szkoły Bogumiła Filipiak, nauczycielka przedmiotów zawodowych.

Nowością w ZS RCKU w Wojsławicach jest kierunek stolarz.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj