Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pędem po utratę prawa jazdy

Redakcja, 01.09.2015, 11:00

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

19-letnia sieradzanka oraz 52-letni łodzianin stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość.

← REKLAMA

W niedzielę o godzinie 8 rano funkcjonariusze z "drogówki" w miejscowości Czechy zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy volkswagen passat, w związku z przekroczeniem prędkości. Samochodem kierowała 19-letnia mieszkanka Sieradza.

Miernik prędkości wskazał, że kierująca jechała 102 km/h! Przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. Za popełnione wykroczenie zatrzymano jej prawo jazdy, ukarano 400 złotowym mandatem i nałożono 10 punktów karnych.

Tego samego dnia o godzinie 16:50 w miejscowości Osiny( gmina Szadek), patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy audi a6, który także jechał za szybko. Samochodem kierował 52-letni łodzianin. Miernik prędkości wskazał, że kierujący jechał 103 km/h. Przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Mieszkaniec Łodzi poniósł identyczne konsekwencje prawne jak sieradzanka.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_1971 (IP: *.*.251.135), 01.09.2015, 11:47
  W NIEDZIELĘ O ÓSMEJ RANO !!!!!!!!!!!!!!!

  A kto w niedzielę o 8 rano chodzi przez Czechy,takie zachowanie policjantów jest dla mnie niezrozumiałe.

  Nie mówię, że nikt nie chodzi, ale przecież wszyscy widzą, że ruch w Niedzielę o tak wczesnej porze jest naprawdę niewielki.
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_1597 (IP: *.*.22.140), 01.09.2015, 14:27
   Niekoniecznie - ludzie idą o tej porze do kościoła. Na drodze zawsze może się znaleźć się przypadkowa osoba lub wybiegające dziecko. Łamanie przepisów ruchu rogowego powinno być surowo karane!.
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj