Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowy dyrektor szkoły w Izabelowie

Redakcja, 26.08.2013, 14:49

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Krzysztof Głuszczak, który przez 23 lata uczy w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Izabelowie, został jej nowym dyrektorem. Jego poprzedniczką była Bożena Krawczyk.

← REKLAMA

Krzysztof Głuszczak wygrał konkurs na nowego dyrektora szkoły, oficjalną nominację na nowe stanowisko otrzymał w poniedziałek z rąk wójta gminy Zduńska Wola Henryka Staniuchy.

Jak powiedział nam nowy szef szkoły, swoją nauczycielską karierę rozpoczął 23 lata temu jako nauczyciel chemii, później uczył matematyki, a obecnie wychowania fizycznego. Wszystkie te lata spędził w Szkole Podstawowej w Izabelowie.

- Bardzo lubię dzieci i kontakt z nimi jest mi potrzebny. Od dzieci też się można wiele nauczyć - mówi Krzysztof Głuszczak i dodaje, że mimo dyrektorskiego stanowiska będzie nadal uczył w-fu.

49-letni Krzysztof Głuszczak mieszka w Zduńskiej Woli. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Starsza córka kończy finanse i rachunkowość w Uniwersytecie Wrocławskim, a młodszy syn w tym roku rozpocznie naukę na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj