Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Złota odznaka dla opiekuna SKO w Czechach

Redakcja, 23.10.2017, 10:43

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Jarosław Szewczyk, opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach otrzymał złotą odznakę w Ogólnopolskim Konkursie dla nauczycieli - opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej i tym samym znalazł się w gronie jedenastu najlepszych opiekunów SKO w Polsce.

← REKLAMA

Gala finałowa, podczas której wręczono jedną platynową odznakę, 10 złotych, 22 srebrne oraz wybrane brązowe odznaki, odbyła się w piątek, 20 października w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Nagrody przyznawane są opiekunom za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów.

Ponadto SKO w Czechach z powodzeniem zakończyła udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności, w którym trzeba było wykazać się całorocznymi działaniami związanymi między innymi z edukacją ekonomiczną, nauką ekologii, działalnością na rzecz lokalnej społeczności, popularyzacją SKO i prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Ostatecznie szkoła w Czechach otrzymała nagrodę II stopnia w wysokości 2.000 zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj