Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Interwencje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

List otwarty do prezydenta

Redakcja, 20.07.2016, 13:56, aktualizacja: 20.07.2016, 14:33

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Publikujemy list otwarty rady rodziców uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 do prezydenta miasta Piotra Niedźwieckiego. Zduńskowolanie domagają się, aby szkołą nadal kierował Piotr Warchlewski.

← REKLAMA

Poniżej treść listu:

"List otwarty

Oczekujemy od Pana Prezydenta stanowczej zmiany decyzji w sprawie powołania na stanowisko dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zduńskiej Woli p. Iwony Kulisiewicz.
Dotychczasowy dyrektor, p. Piotr Warchlewski, jest dla nas gwarantem bezpieczeństwa naszych dzieci w szkole, ich wszechstronnej edukacji, wychowania moralnego i patriotycznego.
Pan Wachlewski przez wszystkie lata swojej pracy, pielęgnował piękną tradycję wzajemnego szacunku w relacji uczeń-rodzic-nauczyciel. Jako, według nas, charyzmatyczny człowiek, nadał prowadzonej przez siebie placówce najwyższy standard. Absolwenci potwierdzają, że przygotował ich do życia, pomagał w znalezieniu pracy, stwarzał rodzinny klimat rozwoju.
Oczekujemy szybkiej i pozytywnej odpowiedzi zgodnej z oczekiwaniami rodziców, którzy w tym roku zapisali swoje dzieci do pierwszych klas Publicznego Gimnazjum nr 1, znając wartości reprezentowane przez dotychczasowego dyrektora Pana Piotra Warchlewskiego.
W przypadku nie spełnienia naszych oczekiwań zapewniamy o podjęciu kolejnych działań."

Rodzice uczniów

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki dziś (20 lipca) mówił, że rozstrzygniecie konkursu jest dla niego niespodzianką, ale nic w tej sprawie nie może zrobić.

- Konsultowałem się z prawnikiem jakie są możliwości, jeżeli chodzi o rozstrzygnięcie w trybie konkursowym. Prezydent miasta może jedynie potwierdzić wynik konkursu - komentował Niedźwiecki. - Takie apele oczywiście wynikają z troski, ale proszę również uwzględnić, że zachowaliśmy należytą staranność od strony prawnej. (...)Nie ma żadnych powodów, przesłanek, aby tego konkursu nie zaakceptować - dodawał.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2600 (IP: *.*.150.165), 20.07.2016, 14:20
  Dlaczego nie widzę komentarzy (a podobno jest już 10)?
  W liście jest błąd ortograficzny :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2601 (IP: *.*.78.118), 20.07.2016, 16:32
  Widać że znów układy polityczne wzięły górę więc nie nazywajmy tego konkursem
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj