Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kultura i rozrywka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Happy Bus w Zapolicach

Redakcja, 11.07.2017, 17:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Od piątku do niedzieli przy placu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach stacjonował kolorowy autobus fundacji Happy Kids.

← REKLAMA

Wolontariusze z Polski i zagranicy (z Algierii, Azerbejdżanu, Egiptu, Turcji, Chin, Maroko) uczyli, bawili i prowadzili zajęcia w języku angielskim dla dzieci. Sami mieli okazję uczyć się języka polskiego.

Udział był bezpłatny, a na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, trampoliny oraz spędzić aktywnie czas we wnętrzu Happy Busa, w którym znajdował się mini-figloraj. Prowadzone były różnego rodzaju gry sportowe i edukacyjne, nie zabrakło także malowania twarzy i robienia warkoczyków. Młodzież oraz dzieci z Gminy Zapolice mieli niesamowitą okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat kultury innych krajów.


- "Zostaliśmy przyjęci w Zapolicach bardzo dobrze, pracownicy miejscowego domu kultury byli niezwykle pomocni i przyjaźni. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić dzieciakom tyle atrakcji, zabawy i radości każdego dnia. Przyjeżdżając tutaj byliśmy świadomi, że możemy dać wszystkim sporo frajdy, chociaż nie spodziewaliśmy się, że będzie to AŻ tak dużo. Nie było by tego wszystkiego, gdyby nie nasi sponsorzy, którzy zaopatrzyli nas w rożne produkty, które były niezbędne. Następnym przystankiem będzie Konopnica, gdzie również zostaniemy 3 dni oraz pragniemy zapewnić dzieciom i młodzieży wiele niezapomnianych wrażeń. Na pewno za rok z miłą chęcią odwiedzimy Zapolice." - mówi Damian, jeden z koordynatorów akcji.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj