Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Polityka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Prezydent skomentował obniżenie pensji

Redakcja, 21.10.2016, 23:10, aktualizacja: 21.10.2016, 23:33

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 14 komentarzy
14

Prezydent miasta Zduńska Wola Piotr Niedźwiecki skomentował piątkową decyzję radnych o obniżeniu jego pensji o połowę.

← REKLAMA

Jeszcze nie tak dawno prezydent wspominał o zakopywaniu toporów, miała być zgoda, rozmowa. W piątek po obniżeniu przez radnych prezydenckiej pensji o połowę, umieścił kąśliwy komentarz do radnych PiS. Treść poniżej:

Uwaga! Uwaga! Największym sukcesem PIS w Zduńskiej Woli jest obniżenie mojej pensji o połowę☺. Gratulacje!!! - skomentował sprawę Piotr Niedźwiecki.

Jaki będzie efekt tej wypowiedzi? Czy PiS odpowie na te uwagi? A może zmaleje rónież wynagrodzenia radnych i przewodniczącego?

Czas najwyższy na obniżenie diety radnych i Przewodniczącego👍☺. W Radzie Miasta Zduńska Wola - dodał Piotr Niedźwiecki

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy prezydent, prawidłowo zareagował?

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (14)

 • ~gość_2843 (IP: *.*.60.134), 22.10.2016, 02:29
  Bardzo dobrze:) więcej pieniążków będzie dla miasta. A tak mi się wydaje, że płaca na takich stanowiskach powinna być minimalna. Wtedy nikt by się do marnego koryta nie pchał. Zostali by tylko Ci którzy faktycznie chcieliby coś zrobić dla innych:)
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2826 (IP: *.*.46.75), 22.10.2016, 06:34
   Podobno Radni to funkcja społeczna.
   +3
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2844 (IP: *.*.8.61), 22.10.2016, 08:42
  Jestem za, jak tniemy, to tniemy wszystkim.
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2845 (IP: *.*.10.110), 22.10.2016, 08:45
  pensja prezydenta będzie teraz o wiele niższa od pensji wójtów
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2845 (IP: *.*.10.110), 22.10.2016, 08:50
   śmieszne że radni byli odważni na taką decyzję tylko dlatego że prezydent był nieobecny na sesji - ciekawe czemu nie zrobili tego podczas jego obecności - bali się że prezydent zobaczy kto głosował za obniżeniem. podejrzewam że za obniżeniem byli wszyscy radni , którzy na początku kadencji włazili prezydentowi w d.... żeby się jak najwiecej dochrapać, a jak się już dochrapali i jest zagrożenie że prezydent się zmieni to już trzeba w d............... komu innemu włazić
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2846 (IP: *.*.213.224), 22.10.2016, 09:47
  bardzo dobre posuniecie obniżeniem pensji dla prezydenta, nic przez te kilak lat nie zrobił tylko zadłużył miasto na ogromną kwote, myślę że to dopiero preludium do referendum w celu odwołania tej osoby z tego stanowiska, szkoda cennego czasu aby ten Pan dalej piastował ten urząd, nasze miasto przez takich jak on stale jest w tyle za takimi miastami jak choćby Sieradz, niestety mamy pecha do osób które również wcześniej piastowały to stanowisko, kiedy wreszcie doczekamy się dobrego gospodarza....
  +5
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2594 (IP: *.*.164.72), 22.10.2016, 10:42
  Braknie na ośmiorniczki
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2652 (IP: *.*.78.68), 22.10.2016, 11:58
  a jednak uderzylo po kieszeni, co panie prezydencie? i dobrze :)))))
  +5
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2786 (IP: *.*.225.68), 22.10.2016, 16:32
  Nawet się nie zająknął na temat uzasadnienia i zarzutów.
  Kompletny zanik przyzwoitości. Inna sprawa, że PIS też udaje świętych, a jak byli w koalicji to im to nie przeszkadzało, bo mieli z tego profity.
  Całę to towarzystwo powinno zostać wywalone.
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2855 (IP: *.*.19.198), 25.10.2016, 12:38
  Chyba biedy nie będzie miał pan prezydent nawet za połowę pensji bo co mają powiedzieć ci którzy pracują za najniższą :(
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2856 (IP: *.*.22.140), 25.10.2016, 14:48
  My mieszkańcy Zduńskiej Woli czekamy na następny krok czyli zmniejszenie diety radnym i obniżenie wygórowanych pensji wszystkim prezesom i dyrektorom instytucji podległych miastu!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2861 (IP: *.*.11.54), 27.10.2016, 21:31
  Bardzo dobra decyzja o obniżeniu pensji prezydenta! Jak przeczytałem w tygodniku Extra, że od 2014 roku miał przyznaną pensję z górnej półki na tym stanowisku to mnie zatkało. Człowiek niekompetentny, dbający tylko o swoje interesy, wszelkie decyzje są podejmowane pod kątem wygrania kolejnych wyborów, te nominacje dla znajomków itd. A dla miasta nie zrobił nic. Nasza gmina w łódzkiem, mimo tak sporego miasta, jest prawie na szarym końcu jeżeli chodzi o wskaźnik bezrobocia - jeden z najwyższych. Jego ekipa nie potrafiła zapewnić żadnych dodatkowych miejsc pracy. Centrum Biedronki trafiło do Sieradza, port multimodalny w Karsznicach upadł, Unia nic nie dofinansuje, mimo że były na to szanse. Ludzie z miasta wyjeżdżają, albo na stałe, albo codzień do pracy - Łódź, Sieradz. A i tak bezrobocie wysokie. W Extra piszą, że radni dali prezydentowi "żółtą kartkę", i dać "czerwoną".
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2862 (IP: *.*.22.140), 28.10.2016, 08:05
   Radni sobie też powinni dać czerwoną kartkę! Po co oni są w tym mieście?
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 07.12.2016, 10:31
  panie prezydencie niech pan przeprowadzi sądaz jaka jest średnia pensja w mieście zduńska wola , jakie ma pan poparcie wśród mieszkańców ,jakie jest bezrobocie w zduńskiej woli , dlaczego pan obiecuje np;modernizacje dworcowej i dworca , platformę w karsznicach i inne sprawy a nie dotrzymuje słowa to gdyby pracownik zobowiązał się na umowie zlecenie wykonać powierzoną nu pracę i jej nie wykonał to czy dostałby wypłatę kasy . pan powinien poczuwać się do spełniania obietnic bo w tym momencie to więcej uczyniła mała widawa dla swych mieszkańców niż pan a czas leci i nic .
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj