Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Laureaci z "Elektronika"

Redakcja, 30.04.2013, 08:39

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Plakat Jakuba Widera zajął pierwsze miejsce w VI Konkursie Plastyczno-Multimedialnym "Młody Człowieku, alkohol to zły wybór". Drugie miejsce powędrowało do Natalii Just, a trzecie do Patryka Szubińskiego – wszyscy troje to uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Konkurs podsumowano w miniony poniedziałek w Domu Kultury "Na Pięterku". Na konkurs nadesłano 26 prac z "Elektronika", I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli.

Celem konkursu "Młody człowieku, alkohol to zły wybór" było uświadomienie młodych ludzi przed zagrożeniami wynikającymi ze spożycia alkoholu oraz skutkami uzależnienia od niego.

Podczas podsumowania wygłoszone zostały też trzy krótkie prelekcje tematycznie związane z tematem konkursu, które przedstawili: Ewa Hetlof – Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zduńskiej Woli, Anna Jaros z Poradni Psychologiczo-Pedagogicznej w Zduńskiej Woli oraz Jerzy Kucharski – Przedstawiciel Klubu Abstynenckiego "Wola" w Zduńskiej Woli.

Konkurs był realizowany przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli – Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości – we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj