W niedzielę 24 sierpnia 2014 roku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli został rozegrany Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii rocznika 2005 i młodsi.
Był to drugi z dziesięciu turniejów całego cyklu, które wspólnie z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi zorganizuję MGUKS "Pogoń Zduńska Wola". W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.
KOŃCOWA TABELA GRUPY "A"
1. Pogoń I Zduńska Wola 9 pkt. bramki 19:2
2. Widzew Łódź 6 pkt. 14:5
3. Warta jr. Sieradz 3 pkt. 9:14
4. GKS II Bełchatów 0 pkt. 2:23
KOŃCOWA TABELA GRUPY "B"
1. Dąbroczanka Pępowo 9 pkt. bramki 16:5
2. Pogoń II Zduńska Wola 6 pkt. 15:10
3. Orzeł Łódź 3 pkt. 8:14
4. GKS I Bełchatów 0 pkt. 7:17
MECZE O MIEJSCA 5 - 8
Warta jr. Sieradz - GKS I Bełchatów 3:1
Orzeł Łódź - GKS II Bełchatów 7:3
MECZE O MIEJSCA 1 - 4
Pogoń I Zduńska Wola - Pogoń II Zduńska Wola 3:3 karne 5:6
Widzew Łódź - Dąbroczanka Pępowo 6:3
MECZ O 7 MIEJSCE W TURNIEJU:
GKS I Bełchatów - GKS II Bełchatów 3:3 karne 2:0
MECZ O 5 MIEJSCE W TURNIEJU:
Warta jr. Sieradz - Orzeł Łódź 7:1
MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU:
Pogoń I Zduńska Wola - Dąbroczanka Pępowo 7:2
MECZ O 1 MIEJSCE W TURNIEJU:
Widzew Łódź - Pogoń II Zduńska Wola 3:3 karne 4:3
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. Widzew Łódź
2. Pogoń II Zduńska Wola
3. Pogoń I Zduńska Wola
4. Dąbroczanka Pępowo
5. Warta jr. Sieradz
6. Orzeł Łódź
7. GKS I Bełchatów
8. GKS II Bełchatów
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy bramkarz turnieju: Mateusz Sikorski (Widzew Łódź)
Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Łyszczak (Dąbrowianka Pępowo)
Król Strzelców turnieju: Maksymilian Stangret (Pogoń II Zduńska Wola) - 12 bramek
SKŁADY DRUŻYN:
WIDZEW ŁÓDŹ:
Mateusz Sikorski, Szymon Matysek, Fabian Mąkol, Bruno Faliszewski, Jakub Adrianowski, Kacper Wiernik, Karol Sagalara, Adrian Tarkowski, Kacper Pniewski, Filip Mokracki, Fabian Ochock, Jakub Jankowski, Filip Samulak
POGOŃ II ZDUŃSKA WOLA:
Jędrzej Kotowski, Szymon Śmiechowicz, Maciej Smolarek, Igor Felczerek, Filip Woźniak, Łukasz Józefczyk, Igor Posioł, Maksymilian Stangret, Gracjan Janicki, Nikodem Piątkowski, Seweryn Kowasz, Jakub Jaros, Karol Jama
POGOŃ I ZDUŃSKA WOLA:
Szymon Jaworski, Kacper Kusiński, Franciszek Nowak, Kajetan Radomski, Adrian Filipiak, Mikołaj Theodoridis, Wiktor Kowalczyk, Robert Dąbkowski, Filip Śpiewak, Krystian Komisarczyk, Marek Domagalski, Przemysław Kowalczyk