Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Mieszkanie po przedszkolu na sprzedaż

Redakcja, 06.10.2014, 17:23

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Przetarg na sprzedaż mieszkania przy ul. Baczyńskiego, na osiedlu Południe, gdzie znajdowało się przedszkole, ogłosił zduńskowolski magistrat.

← REKLAMA

Datę na przetarg wyznaczono na 6 listopada tego roku. Budynek znajduje się w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej "LOKATOR". Lokal to dwa połączone mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej prawie 150 mkw, położony na parterze.

Jeszcze niedawno w lokalu działało Publiczne Przedszkole nr 9, ale przeniesiono je do specjalnie po to, rozbudowanej części Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Złotnickiego. W skład mieszkania wchodzą dwie sale ogólne, dwie sale zabaw, dwie łazienki, dwa pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, zmywalnia, szatnia, dwa pokoje biurowe, wc. Lokal wyposażony jest
w instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną i CO.

Sprzedaż mieszkania jest z przeznaczeniem pod działalność użytkową, ale jak wyjaśnia wiceprezydent Paweł Jegier, nie jest wykluczona też zmiana funkcji na mieszkalną.

- Jako lokale użytkowe, jest możliwość przekwalifikowania we własnym zakresie, stwierdziliśmy, ze takich lokali użytkowych nie ma więc będzie to atrakcyjniejsza oferta, nie wykluczająca przecież zmiany funkcji tych lokali - tłumaczy wiceprezydent Paweł Jegier.

Cena wywoławcza 317,600 tys. zł.

Fot. J.Jeziorska

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1217 (IP: *.*.78.165), 06.10.2014, 18:24
  szkoła nr 6 znajduje się na ul. Złotej a nie na ul.Złotnickiego.
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj