Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

(Nie)trzeźwy poranek

Redakcja, 25.09.2012, 02:15

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolscy policjanci od godzin porannych przeprowadzili na terenie powiatu zduńskowolskiego akcję "Trzeźwy Poranek".

← REKLAMA

W trakcie prowadzonych kontroli drogowych funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości 270 kierowców poruszających się drogami powiatu zduńskowolskiego.

Niestety trzy osoby kierowały swoimi pojazdami w stanie nietrzeźwym. Jedną z nich był kierowca Oplem, 52-letni zduńskowolanin. O 6 rano został zatrzymany na ulicy Szadkowskiej. Miał w organizmie aż półtora promila alkoholu.

Drugi kierowca został zatrzymany przez policjantów na ulicy Zduńskiej. Mężczyzna siedzący za kierownicą Volkswagena Golfa, 28-letni mieszkaniec gminy Zapolice, miał w organizmie pół promila alkoholu. Ostatni z zatrzymanych na "podwójnym gazie" to 22-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego. Nietrzeźwy wpadł na ulicy Jodłowej, gdy poruszał się Mazdą. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd często orzeka również wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1 (IP: *.*.212.237), 25.09.2012, 09:12
  No i widzę rośniecie w siłę, tak trzymać :)
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj