Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ranny motocyklista i rowerzysta

Redakcja, 03.08.2015, 12:09

W sobotę w gminie Szadek wypadek miał 28-letni motocyklista, w niedzielę w Zduńskiej Woli potrącony został 14-letni rowerzysta.

← REKLAMA

Do pierwszego wypadku doszło w miejscowości Górna Wola (gmina Szadek). Policjanci po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierujący motocyklem honda cbr 28-letni łodzianin jadąc od Łodzi w kierunku Szadku podjął manewr wyprzedzania ciągu pojazdów. Gdy zauważył, że z przeciwka jadą samochody, próbował wrócić na swój pas, jednak stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w tył toyoty avensis kierowanej przez 36-letniego łodzianina.

W wyniku upadku, motocyklista doznał złamania kości udowych i obrażeń miednicy. Został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Łodzi. Kierujący toyotą był trzeźwy. Od motocyklisty pobrano krew do badań.

W niedzielę natomiast przed godziną 13 na skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Getta Żydowskiego w Zduńskiej Woli potrącony został nieletni rowerzysta. Kierujący volkswagenem t4, 34-letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii poruszając się ulicą Getta Żydowskiego od kierunku placu Wolności, skręcając w lewo w kierunku Sieradza potrącił rowerzystę przejeżdżającego skrzyżowanie drogą dla rowerów. 14-letni zduńskowolanin z urazem głowy trafił do szpitala w Łasku. Kierujący byli trzeźwi. Policja prowadzi czynności w celu wyjaśnienia przyczyn tych zdarzeń drogowych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj