Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

22-latek z amfetaminą

Redakcja, 16.02.2016, 12:57

30 gram amfetaminy miał przy sobie 22-letni zduńskowolanin, którego zatrzymali policjanci.

← REKLAMA

Policjanci Wydziału Kryminalnego w minionym tygodniu (12 lutego) pełnili zadania służbowe na jednym z podwórek przy ul. Sieradzkiej w Zduńskiej Woli, gdy zauważyli zaparkowanego passata. Jego kierowca na widok munduru zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg.

Mężczyzna w trakcie ucieczki ukrył jakiś przedmiot we wnęce pobliskiej kamienicy. Po zatrzymaniu 22-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, okazało się, że pod zaschniętymi liśćmi schował torebkę z białym proszkiem. Testy pokazały, że to ponad 30 gram amfetaminy.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj