Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Słoik wypełniony narkotykiem

Redakcja, 21.03.2016, 13:06

Policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań przy ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli, znaleźli słoik, w którym schowana była marihuana.

← REKLAMA

Interwencję przeprowadzono w sobotę wieczorem. Podczas legitymowania uczestników imprezy, jeden z mężczyzn wyrzucił jakiś przedmiot przez okno. Okazało się, że był to słoik wypełniony marihuaną.

Po wykonaniu czynności procesowych przez policjantów, mających na celu wyjaśnienie sprawy, w areszcie komendy zatrzymano trzech mężczyzn, mieszkańców Zduńskiej Woli w wieku 27-, 31- i 32 lat. Wszyscy byli po wpływem alkoholu, marihuany i amfetaminy.

Śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił postawić 32-latkowi zarzut posiadania prawie siedmiu gramów narkotyków. Trwają czynności mające na celu ustalenia w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie narkotyków.

Zduńskowolaninowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj