Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Weekend pijanych kierowców

Redakcja, 27.06.2016, 19:19

W sobotę i niedzielę policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Obaj mieli w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

← REKLAMA

W sobotę około godziny 16:00 patrol policji na Placu Zwycięstwa w Zduńskiej Woli zatrzymał do kontroli drogowej samochód fiat cinquecento. Pojazdem kierował 41-letni zduńskowolanin. Podczas rozmowy z nim policjanci wyczuli alkohol. Okazało się, że kierowca fiata jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie trzy promile alkoholu.

Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w niedzielą o godzinie 17:00 przez stróżów prawa w miejscowości Janiszewice (gmina Zduńska Wola). Kierujący samochodem volkswagen polo 46-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola wydmuchał w alkomat ponad dwa promile. Samochód, którym jechał, trafił na parking.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym grozi do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania pojazdami nawet do 10 lat oraz kara grzywny do 5 tysięcy złotych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj