Wiadomości / Powiat

Karsznice rozgromiły Brodnię

Redakcja, 19.08.2013, 11:35

Bardzo efektownie Olimpia rozpoczęła sezon przed własną publicznością pokonując Tęczę Brodnia aż 10-3.

Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, ponieważ to goście objęli prowadzenie. Olimpia jednak chwilę później obudziła się i za sprawą Przemka Szellera, który strzelił 2 bramki wyszła na prowadzenie. Radość nie trwała długo ponieważ goście doprowadzili do remisu strzelając gola po koszmarnym błędzie naszego golkipera.

W 44 minucie Paweł Oluszczyk(na zdjęciu) dał naszej drużynie prowadzenie. Minutę później starszy z braci Szellerów był faulowany w polu karnym, za co bramkarz otrzymał czerwoną kartkę a młodszy-Patryk podwyższył wynik z rzutu karnego na 4-2.

Druga połowa to już absolutna dominacja zespołu z Karsznic. W tej części gry Olimpia strzeliła jeszcze 6 bramek a mogła trafić zdecydowanie więcej. Do siatki rywali trafili jeszcze: dwukrotnie Przemek Szeller i Maciek Choiński, a po jednej bramce dołożyli: Marcin Pogorzelski i Paweł Stolarski. Gościom udało się też strzelić 3 bramkę po kolejnym kuriozalnym błędzie naszego bramkarza, zawodnik Tęczy zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego.

Olimpia Karsznice-Tęcza Brodnia 10-3

Bramki:4 x Przemysław Szeller, 2 x Maciej Choiński, 1 x Paweł Oluszczyk, 1 x Paweł Stolarski, 1 x Patryk Szeller, 1 x Marcin Pogorzelski.