Wiadomości / Powiat

Skromne zwycięstwo MKS

Redakcja, 20.10.2013, 17:09

Wynikiem 1:0 zakończyło się spotkanie 13. kolejki A klasy między drużyną MKS Zduńska Wola a GKS Burzenin

Mecz niestety kibicom nie dostarczył emocjonujących akcji. W pierwszej połowie goście zamurowali swoje pole karne i próbowali tylko kontratakować więc bramkarze obu zespołów nie mieli nic do roboty.

Druga połowa należała do zawodników gospodarzy, ale atakiem pozycyjnym mało stwarzali sytuacji podbramkowych a goście sporadycznie kontratakowali. Już wszyscy kibice sądzili, że spotkanie zakończy się remisem, jednak przyszła 92 minuta doliczonego czasu i szansa na zmianę wyniku. Zawodnik MKS został faulowany na własnej połowie. Kapitan gospodarzy Mateusz Witczak wrzucił piłkę w pole karne gości, gdzie czekał na nią Marcin Piotrowski i sprytnym strzałem pokonał bramkarza i ustalił wynik meczu na 1:0.

Spotkanie było rozgrywane w duchu fair play, aczkolwiek po meczu wiele do życzenia pozostawiło zachowanie działaczy GKS Burzenin względem sędziów.

MKS Zduńska Wola - GKS Burzenin 1:0 (0:0)
Strzelec bramki - Marcin Piotrowski 92min.

MKS: Cezary Kubiś - Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Bartosz Krymarys, Dawid Ciesielski, Mateusz Marczewski, Dominik Błasiak, Mariusz Juszczak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Radomir Kaniewski, Tomasz Ziółkowski, Damian Dyoniziak, Tomasz Wolski, Wojciech Sopur.

GKS:Bartek Wlazły - Michał Sobczak, Bartek Jeziorski, Łukasz Lewicki, Przemysław Graczykowski, Filip Zielonka, Grzegorz Palma, Bartłomiej Kaczmarek, Kamil Ławniczak, Mateusz Klimczak, Radosław Kopka, Tomasz Kopka, Michał Ludwicki.