Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Remis kobiecej drużyny Pogoni

Redakcja, 03.10.2018, 02:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę 30 września na stadionie w Piasecznie drugoligowa drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała mecz 6 kolejki z drużyną KS GOSiRKI Piaseczno. Mecz zakończył wynikiem remisowym.

← REKLAMA

KS GOSiRKI PIASECZNO - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1:1 (1:0)

1:0 - Karolina Sobala (27')
1:1 - Martyna Szymczak (50' rzut karny)

SKŁAD DRUŻYNY:
Joanna Świniarska (87' Wiktoria Szymczak) - Weronika Sobczak, Julia Szymczak, Weronika Tosik - Julita Augustyniak, Marta Świstacz, Weronika Góra, Patrycja Okoń, Martyna Szymczak - Justyna Kubik, Beata Rogowska
Trenerzy drużyny: Krzysztof Kochelak - Wojciech Stasiak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

ŻÓŁTE KARTKI:
Julita Augustyniak, Julia Szymczak (Pogoń)
Magdalena Dudek, Dominika Kowalska, Marta Pruszczyk, Amelia Baranowska (Bartoszyce)

SĘDZIOWIE MECZU:
Monika Wasiluk (główny) - Patrycja Matczak - Wiktoria Domachowska (asystenci)

RELACJA Z MECZU:

Do meczu w Piasecznie drużyna Pogoni przystąpiła tylko z jedną zawodniczką rezerwową. Kilka zawodniczek ze względu na kontuzje, sprawy zawodowe oraz osobiste nie mogła przyjechać do Piaseczna. Pomimo wąskiej kadry zawodniczki Pogoni spisały się bardzo dobrze przywożąc z ciężkiego terenu jeden punkt. Oba zespoły chciały zdobyć komplet punktów dzięki czemu mecz był ciekawym widowiskiem obfitującym w sytuacje podbramkowe. W pierwszej połowie meczu dwóch dobrych sytuacji na strzelenie bramki dla gości nie wykorzystała Martyna Szymczak przegrywając pojedynki "sam na sam" z bramkarką z Piaseczna. Gospodynie również próbowały pokonać dobrze dysponowaną bramkarkę Pogoni Joannę Świniarską stwarzając sobie kilka sytuacji podbramkowych. Udało im się to tylko raz po rzucie rożnym w 27 minucie, kiedy najwyżej do piłki wyskoczyła Karolina Sobala i strzałem głową zdobyła bramkę dla swojego zespołu.
Ambitnie grające "Pogonistki" doprowadziły do wyrównania pięć minut po zmianie stron. Bramkę na wagę jednego punktu po faulu w polu karnym na Patrycji Okoń strzałem z "jedenastki" zdobyła Martyna Szymczak. Do końca meczu oba zespoły walczyły o zdobycie zwycięskiej bramki, ale dobrze broniące bramkarki obu drużyn nie pozwoliły na stratę bramek. Efektem wielkiego poświęcenia w końcowych minutach meczu była kontuzja bramkarki Pogoni Joanny Świniarskiej, która po meczu musiała udać się do szpitala.

W najbliższą niedzielę 7 października o godzinie 16:00 drużyna Pogoni rozegra na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli mecz VII kolejki 2 ligi kobiet z zespołem AZS KU Uniwersytetu Warszawa.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj