Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Sokół na zawodach w Białymstoku

Redakcja, 17.09.2015, 15:42

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Białymstoku to kolejny udany start dla zawodników SKSS Sokół Zduńska Wola.

← REKLAMA

Zawodnicy poprawiali życiowe wyniki i z zajmowali czołowe miejsca, co się przełożyło na uplasowanie się zduńskowolskiego Sokoła tuż za podium. W sumie w mistrzostwach swoich reprezentantów wystawiło 12 klubów.

Bardzo dobrze zaprezentował się Kacper Sadowski, który poprawiając o kilkadziesiąt punktów rekord życiowy w konkurencji KSP 3x10 ( 272 pkt.) wywalczył złoty medal, a w KPN 30 (272 pkt.) zajął 4 miejsce. W KSP 40 Kacper także pobił "życiówkę" (375 pkt.)
Justyna Wrąbel ustrzeliła na tych zawodach rekordy życiowe we wszystkich startach, co dało jej 5 miejsce w KPN 30(278 pkt.) i 7 miejsce w KSP 3x10(243 pkt.), a w KSP 40 leżąc wystrzelała 365 pkt.

Szymon Moj "życiówkę" poprawił w KSP 40 leżąc (362 pkt.) zajmując 7 miejsce, w KPN 30 (243 pkt.) miał miejsce 11. W KSP 3x10 Szymon wywalczył 239 pkt.
Julka strzeliła dobry wynik w PPN 30 - 269 pkt. W PSP 30 część szybka Julka ustrzeliła 241 pkt., a w części dokładnej 235 pkt.
Za dwa tygodnie młodzicy będą reprezentować Zduńską Wolę na Mistrzostwach Polski Młodzików w Ustce.

M.Sz, źródło: Ewa Wrąbel/SKSS Sokół