Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wyśpiewane sukcesy

Redakcja, 25.11.2015, 14:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wokaliści z PCKSiR w Zduńskiej Woli sezon festiwalowy rozpoczęli sukcesami.

← REKLAMA

Już w październiku solista Norbert Kuświk (pomimo przechodzącej mutacji głosu) zajął III miejsce na Otwartym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Łęczycy.

Po dwóch dniach zmagań, 20 i 21 listopada, na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży "Wesoła Pięciolinia 2015" w Ostrowie Wielkopolskim młodzi piosenkarze PCKSiR wrócili również z sukcesami.

Weronika Trzcińska w najstarszej kategorii wiekowej otrzymała wyróżnienie, a tercet wokalny Tremolo w kategorii gimnazjalnej zajął III miejsce. Wszyscy soliści i zespoły wokalne w PCKSiR pracują pod okiem instruktora Tomasza Marciniaka.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj