Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Feromony - czym są, jak działają i po co mi?

Redakcja, 10.07.2017, 10:26

Co to są feromony? To pytanie zadaje sobie pewnie każda osoba, która zastanawia się nam zakupem feromonów. Słyszy się różne opinie na ich temat. Jedni mówią, że są nieskuteczne, a drudzy, że właśnie dzięki nim, znaleźli swoją drugą połowę. Jaka jest prawda? Przekonaj się sam!

← REKLAMA

Co to są feromony?

Najpierw zanim znajdziesz odpowiednie dla Ciebie feromony, pewnie chciałbyś wiedzieć czym są feromony? Najprościej można powiedzieć, że są to odbierane przed podświadomość komunikaty zapachowe. Jak należy to rozumieć? Nie jest to tak skomplikowane, jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Feromony są naturalnymi związkami, wydzielanymi wraz z potem, moczem oraz innymi ludzkimi wydzielinami. Wydzielane są wewnątrz organizmu i wywołują określoną reakcję u innej osoby z naszego otoczenia. Powoduje pewnego rodzaju reakcje w mózgu u płci przeciwnej. Feromony pobudzają naszą atrakcyjność seksualną w oczach innych osób. Dzieje się to w sferze podświadomości i jest bardzo skuteczne. Uważa się, że gdybyśmy nie używali żadnych kosmetyków, to nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

Jak działają feromony?

Skoro wiemy już, jak działają feromony, to zadajemy sobie kolejne pytanie. Jeśli naturalne feromony i tak oddziałują na płeć przeciwną, to jaki jest sens w kupowaniu sztucznych feromonów. Odpowiedź jest bardzo prosta. Po prostu są dużo silniejsze i wywołują bardziej spektakularne reakcje. A każda kobieta i mężczyzna lubią czuć się pożądani i atrakcyjni. Feromony im to zapewnią. Duży wybór perfum z feromonami można znaleźć w sexshopie internetowym Secretive.pl Jeżeli zainteresowało Cię działanie feromonów, możesz więcej o tym przeczytać na blogu https://www.secretive.pl/blog/22_czym-sa-i-jak-dzialaja-fromony.html. Bardzo dobre opinie mają feromony marki Miyoshi Miyagi. Ich twórcą był japoński projektant. Mają bardzo silne działanie Zwiększają atrakcyjność, wzmagają podniecenie, oraz zmniejszają zahamowania. Działają nawet przez 5 godzin. Mają bardzo duże stężenie. Te feromony mają, w przeciwieństwie do większości piękny zapach. Między innymi: lukrecji i wanilii (w wersji dla mężczyzn). Więcej na ich temat znajdziesz na blogu https://www.secretive.pl/blog/19_feromony-miyoshi-miyagi-.html.

Fot. TF/ Mat.Pras.

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj