Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Laptopy poleasingowe renomowanych firm - na które zwrócić uwagę?

Redakcja, 23.04.2019, 02:44

Jedną z głównych zalet poleasingowych notebooków jest możliwość zakupienia sprzętu renomowanych firm w bardzo przystępnej dla każdego użytkownika cenie. Najwięksi dealerzy tego typu urządzeń w swojej ofercie posiadają setki produktów. Podpowiadamy, na jakie marki poleasingowych laptopów warto zwrócić uwagę przy wyborze komputera.

← REKLAMA

Dell komputerami biznesowymi stoi

Jednym z najpopularniejszych wyborów wśród klientów szukających budżetowych, ale wydajnych rozwiązań są tanie poleasingowe laptopy Dell. Charakteryzują się one nie tylko niską ceną, ale również podzespołami, które zaspokoją oczekiwania niemalże każdego użytkownika. Tani laptop Dell dostępny w poleasingowej sprzedaży to w większości przypadków modele pochodzące z biznesowej serii producenta. Dell Latitude to urządzenia świetnie sprawdzające się w biurach, ale równie dobrze sprawdzą się w domowym zaciszu lub jako komputer przeznaczony do pracy na nieco bardziej zaawansowanych programach. Warto zwrócić uwagę na stacje z dyskiem twardym typu SSD, w których zamontowano przynajmniej 8 GB pamięci RAM. To połączenie gwarantujące najwyższą wydajność, a tego typu konfiguracja będzie kosztowała nas nieco ponad tysiąc złotych. Co ciekawe, rynkowa wartość modeli Latitude charakteryzujących się tego typu parametrami jest nawet trzykrotnie większa. Stacje wyposażone w wolniejszy dysk HDD możemy kupić już za 600 zł.

Co oprócz Latitude?

Laptopy poleasingowe Dell to nie tylko seria Latitude. Chociaż jest ona bardzo popularna, w ofercie renomowanych dealerów znajdziemy także między innymi linię Precision. Dysk SSD w połączeniu z pamięcią RAM 16 GB to ultraszybkie połączenie gwarantujące możliwość pracy na programach graficznych lub popularnych edytorach wideo. Tani laptop Dell o różnych podzespołach można kupić na stronie https://rnew.pl/pl/menu/laptopy/popularni-producenci/dell-184.html. Poleasingowa sprzedaż gwarantuje nam najniższe ceny.

Nie tylko Dell. HP i Lenovo solidnymi opcjami

Dlaczego komputery z serii biznesowych cieszą się aż tak dużą popularnością wśród klientów sięgających po poleasingowe notebooki? Przede wszystkim ze względu na fakt, że właśnie tego typu komputery są najchętniej leasingowane przez duże korporacje i mniejsze firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości sprzęt do pracy. Z tego samego względu biznesowe modele od Della, HP czy Lenovo charakteryzują się bardzo dobrymi podzespołami, umożliwiającymi pracę na wysokich obrotach z profesjonalnymi programami.

Wśród stacji roboczych Lenovo wyróżniającą się serią jest zdecydowanie ThinkPad. Można zaryzykować stwierdzenie, że linia produkowana od 1992 do 2005 roku przez koncern informatyczny IBM jest najbardziej popularną serią wykorzystywaną do prac biurowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. ThinkPad od II kwartału 2005 roku produkuje chińska firma Lenovo. Tego typu stacje wyróżniają się mocnymi podzespołami. W poleasingowej sprzedaży najczęściej trafiamy na modele wyposażone w dysk SSD, minimum 8 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Core i5. Podobnymi parametrami obdarzone zostały stacje robocze produkowane przez HP. Seria Elitebook to notebooki z pamięcią RAM wynoszącą 4 lub 8 GB, co w połączeniu z dyskami SSD o pojemności minimum 240 GB gwarantuje solidną pracę.

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj