Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Święta. Jak pracują urzędy

Redakcja, 23.12.2013, 17:19

W świąteczny tydzień nie wszystkie urzędy będą czynne tak jak na co dzień. Ostatnie zakupy przed świętami będzie można też zrobić 24 grudnia do godz. 14.

← REKLAMA

Urząd Gminy Zapolice zarówno w dzień wigilii, jak i dzień po świętach (27 grudnia) będzie czynny tradycyjnie od godz. 7.30 do 15.30. Podobnie będzie ostatniego dnia grudnia. Zmiany będą za to wraz z przyjściem nowego roku. W poniedziałki sprawy w zapolickim urzędzie będzie można załatwić od godz. 8 do 16, a od wtorku do piątku od 7.30 do 15.30.

W Urzędzie Gminy Zduńska Wola drzwi będą zamknięte w piątek 27 grudnia. 24 i 31 grudnia urząd czynny od 7.30 do 15.30, ale kasa urzędu będzie działać tylko do godz. 12. W piątek nie załatwimy też spraw w Urzędzie Gminy i Miasta Szadek, dyżurować za to będzie od godz. 8 do 12 kierownik szadkowskiego Urzędu Stanu Cywilnego. W wigilię krócej czynny będzie Urząd Miasta Zduńska Wola - od godz. 7.30 do 13. Starostwo w Zduńskiej Woli pracuje bez zmian.

Śpieszyć się trzeba też z ostatnimi zakupami. Większość dużych marketów planuje zamknąć drzwi o godz. 14 i 15. Skrócone do godz. 18 będą tez godziny otwarcia w noc sylwestrową.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj