Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Victoria Szadek remisuje z LKS Zapole

Redakcja, 20.06.2014, 13:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Victoria Szadek podejmowała wicelidera LKS Zapole w 33. kolejce sieradzkiej klasy A, grupy II. Czwartkowy mecz zakończył się remisem.

← REKLAMA

Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych na stadion kibiców. Początek spotkania należał do zawodników Victorii i już w 16 minucie obieli prowadzenie po strzale Łukasza Witaszewskiego. Po stracie bramki zawodnicy z Zapola próbowali wyrównać ale w bramce Victorii dobrze spisywał się Kamil Ruszkowski.

W drugiej połowie sędzia meczu podyktował dwa rzuty karne. Jeden dla Victorii, którego drużyna z Szadku nie wykorzystała, a trzy minuty przed zakończeniem spotkania, zawodnik gości Rafał Paprota zamienił rzut karny na bramkę i całe spotkanie zakończyło się remisem 1 do 1.

Mecz można zaliczyć do ciekawych oraz niewykorzystanych sytuacji. Potknięcie wicelidera w Szadku wykorzystała drużyna MKS ze Zduńskiej Woli, która to wskoczyła na miejsce wicelidera a to miejsce jest premiowane awansem do ligi okręgowej. Do zakończenia rozgrywek pozostał już tylko jeden mecz. W najbliższym czasie zespół z Zapola będzie podejmować drużynę LZS Rębieskie , Victoria będzie pauzować po wycofaniu się z rozgrywek zespołu z Rychłocic, MKS wyjeżdża do Dzigorzewa. Natomiast lider tabeli KS Chojne rozegra mecz u siebie z zespołem TS Gruszczyce.

Victoria Szadek - LKS Zapole 1:1 (1:0)
Strzelcy bramek: Łukasz Witaszewski - Rafał Paprota.

Widzów 150.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_904 (IP: *.*.251.132), 20.06.2014, 20:11
  Solar musisz kuzynowi postawić duże piwo ...bo dupsko ci uratował Powal .................
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj