Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Czekają pieniądze na sportowe zadania

Redakcja, 12.02.2015, 15:24

Samorząd powiatowy i miejski ogłosiły konkurs ofert na realizację zadań z zakresu sportu. Powiat ma na ten cel 80 tys. zł, miasto ponad 382 tys. zł.

← REKLAMA

Powiat zduńskowolski na realizację zadań w zakresie sportu przeznaczy 80 tys. zł, z czego 50 tys. zł na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży oraz uczestnictwo w zawodach w różnych dyscyplinach sportowych: lekkie atletyce osób niepełnosprawnych 5,5 tys. zł, lekkiej atletyce 5 tys. zł, piłce nożnej 5 tys. zł, szkolenie i uczestnictwo w zawodach sportowych dzieci i młodzieży szkolnej biorących udział w szkoleniu sportowym prowadzonym przez powiatowe placówki oświatowe 35 tys. zł.

Na organizację imprez sportowych, współzawodnictwa sportowego o zasięgu powiatowym oraz ponad powiatowym przy udziale uczniów (także niepełnosprawnych) z różnego typu szkół zostanie przeznaczonych 30 tys. zł. To m.in. zawody "Cała Polska biega" (3,5 tys. zł), Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Zduńskowolskiego z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja (1 tys. zł), czy Powiatowy Turniej Ulicznej Piłki Koszykowej Street Ball z okazji VI Powiatowych Dni ku Czci św. M.M.Kolbego (1,2 tys. zł).

Oferty na organizację zadań z zakresy sportu można składać do 19 lutego 2015 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli.

Otwarty konkurs na realizację przedsięwzięć z zakresy sportu ogłosił także samorząd miejski. W tym roku zaplanowano udzielenie dotacji w wysokości 382 tys. 742 zł. W tym przypadku oferty należy składać do 23 lutego 2015 roku w Biurze Obsługi Interesantów urzędu miasta.

Fot. arch. ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj