Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szansa na mikodotację

Redakcja, 08.04.2015, 15:00

Do 30 kwietnia można składać wnioski o mikrodotacje do 5 tys. zł przyznawanych w ramach projektu "Grant na lepszy start". 13 kwietnia w starostwie odbędzie się spotkanie informacyjne.

← REKLAMA

"Grant na lepszy start" to program wsparcia młodych organizacji pozarządowych (istniejących nie dłużej niż 18 miesięcy) oraz grup nieformalnych i samopomocowych, działających na terenie województwa łódzkiego. Wsparcie polega na udzielaniu doradztwa oraz organizacji konkursów na mikrodotacje w wysokości do 5 tys. zł na inicjatywy oddolne.

O pieniądze mogą się ubiegać - poza formalnie zarejestrowanymi organizacjami pozarządowymi - także grupy działające nieformalnie (koła gospodyń wiejskich, grupy młodzieżowe, grupy sąsiedzkie, rady sołeckie itp.).
Celem programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne oraz pobudzanie aktywności mieszkańców dzięki wsparciu finansowemu przeznaczanemu na najciekawsze lokalne inicjatywy.

Wnioski można składać za pośrednictwem generatora wniosków do 30 kwietnia br.
Szczegółowe informacje na temat możliwości pozyskania środków będzie można pozyskać na spotkaniu informacyjnym w zduńskowolskim starostwie, na które zapraszają Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Polcentrum, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Starostwem Powiatowym w Zduńskiej Woli. Początek o godz. 14 w sali konferencyjnej przy ul. Złotnickiego 25.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj