Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany kierowca tira zatrzymany w Szadku

Redakcja, 12.10.2015, 13:35

Pijany kierowca samochodu ciężarowego w Szadku jechał pod prąd. Został zatrzymany przez policjantów. Kierowca miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

← REKLAMA

W niedzielę przed godz. 17 dyżurny komendy otrzymał informację telefoniczną, że w kierunku Szadku jedzie samochód ciężarowy, którego kierowca może być pod wpływem alkoholu.

Wysłani na miejsce policjanci z posterunku w Szadku w Rynku zauważyli mana z naczepą, który jechał w przeciwnym kierunku niż nakazują znaki. Dodatkowo tir został zablokowany przez inne jadące prawidłowo pojazdy.

Kierowca ciężarówki, 39-letni mieszkaniec Wyszogrodu miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Trafił do aresztu zduńskowolskiej komendy. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz kara grzywny. Najprawdopodobniej straci też prawo jazdy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj