Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przedwakacyjne obrady powiatu

Redakcja, 03.07.2016, 13:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Radni powiatu zduńskowolskiego obradowali podczas XX sesji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, która wyjątkowo została zorganizowana w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przatówku.

← REKLAMA

Podczas posiedzenia przyjęto sprawozdanie z realizacji w 2015 r. Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego Mieszkańców Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2011-2015.

Przyjęte zostały również uchwały dotyczące: uchwalenia aktualizacji Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2007-2020; upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania umowy w sprawie ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej; uchwalenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2016-2025 zmian w uchwale w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2016.

Wyrażono też zgodę na udzielenie pomocy finansowej miastu Zduńska Wola na zadanie pn. "Rozbudowa ulicy Stefana Żeromskiego na odcinku od ul. Jarosława Dąbrowskiego do ulicy Jana Kilińskiego, ul. Przejazd na odcinku od ul. Zielonej do Placu Krakowskiego, Placu Krakowskiego na odcinku od ul. Przejazd do ul. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli oraz pomocy finansowej dla gminy Zduńska Wola na przebudowę drogi gminnej nr 119071E w miejscowości Czechy.

Była to ostatnia sesja przed wakacyjną przerwą. Kolejne posiedzenie planowane jest na koniec sierpnia br.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj