Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Powiat rozdaje flagi

Redakcja, 19.04.2017, 18:31

Przed nami Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - polskie święto obchodzone między Świętem Pracy i Świętem Narodowym 3 Maja.

← REKLAMA

To czas, w którym coraz chętniej wywieszamy przy swoich domach, na balkonach i w najbliższym otoczeniu flagi państwowe. Mamy flagi dla tych, którzy mają taki zamiar, a nie zaopatrzyli się w nie dotychczas.

OD PONIEDZIAŁKU 24 KWIETNIA MOŻNA JE BEZPŁATNIE ODBIERAĆ w Wydziale Promocji, Kultury I Sportu przy ul. Królewskiej 10, pokój nr 1 oraz w sekretariacie (I piętro) Starostwa Powiatowego przy ul. Złotnickiego 25.

Fot. Powiat Zduńskowolski

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj