Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Biegiem po ziemi szadkowskiej

Redakcja, 31.03.2016, 16:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do 15 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w "Biegu przełajowym po ziemi szadkowskiej", który odbędzie się 3 maja.

← REKLAMA

Organizatorem jest stowarzyszenie "Aktywni na Rzecz Rozwoju Ziemi Szadkowskiej". Imprezę współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień oraz burmistrz Szadku Artur Ławniczak.

Wydarzenie ma zasięg wojewódzki i kierowane jest do mieszkańców powiatów województwa łódzkiego. Termin składania formularzy zgłoszeniowych upływa 15.04.2016r.

- Uczestnictwo w biegu jest ciekawą i zdrową alternatywą spędzenia wolnego czasu a także znakomitym treningiem i sprawdzianem ogólnej siły, sprawności i hartu ducha. Po zakończonym biegu odbędzie się uhonorowanie zwycięzców oraz wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek - zapraszają organizatorzy.


Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj