Redakcja, 12.05.2015, 10:32

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W miniony weekend obie drużyny Amatorów rozgrywały swoje ligowe mecze.

← REKLAMA

Najpierw w sobotę na własnym boisku juniorzy pokonali 6:2 GKS Czastary. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kamil Ornafel, Bartłomiej Kaźmierczak i Krystian Wieczorek 4.

Dzień później seniorzy po emocjonującym spotkaniu wygrali na wyjeździe z Tęczą Brodnia 2:3 (0:2). Goście objęli prowadzenie już w 42 sekundzie meczu, a autorem bramki był Kamil Jędrasiak! Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy, technicznym strzałem w długi róg bramki wynik podwyższył Tomasz Woźniak.

W drugiej połowie Tęcza doprowadziła do remisu. Mimo wielu akcji, wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, ale w ostatnich minutach po pięknym długim podaniu Mateusza Brzezowskiego piłkę do siatki skierował Tomasz Krystkiewicz i zapewnił Amatorom komplet punktów!

-Ten mecz pokazał, że w tej rundzie jesteśmy naprawdę mocni. Pomimo utraty prowadzenie pokazaliśmy charakter i z trudnego terenu wywozimy 3 punkty. Teraz przed nami, w sobotę mecz z Rębieskimi, na który zapraszamy wszystkich kibiców - mówi Kamil Jędrasiak, pomocnik Amatorów.

Skład juniorów: Damian Rubajczyk - Patryk Kaźmierczak, Kacper Gała, Mateusz Odbieżałek, Przemysław Nowak - Patryk Urbaniak, Kamil Ornafel, Marcin Kubiak, Bartłomiej Kaźmierczak (Szymon Urbaniak 74') - Piotr Dembowski, Krystian Wieczorek

Skład seniorów: Wiktor Małoszczyk - Krzysztof Witkowski (Paweł Streflik 68'), Marcin Ochman, Karol Kikowski, Mateusz Brzezowski - Krzysztof Barbarowicz, Tomasz Woźniak, Maciej Przybylski, Kamil Jędrasiak, Patryk Ściegiński - Tomasz Krystkiewicz
Rezerwowi: Konrad Sobczak