Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Słaby start Amatorów Zapolice

Redakcja, 14.03.2016, 09:38

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Amatorzy Zapolice w sobotę zainaugurowali rundę rewanżową w Klasie A grupy II. Niestety, w pierwszym meczu przegrali z drużyną z Gruszczyc 0:4 (0:3).

← REKLAMA

Na początku spotkania gospodarze mieli dogodną sytuację do objęcia prowadzenia, jednak Przemysław Aleksandrowicz z bliskiej odległości strzelił prosto w bramkarza. Kilka minut później goście strzelili szybko dwie bramki, co ustawiło dalszy przebieg meczu.

Drużyna Gruszczyc była w tym spotkaniu zdecydowanie lepsza i zasłużenie wywiozła z Zapolic 3 pkt.

- Popełniliśmy za dużo błędów w obronie. W ataku praktycznie nas nie było. Efekt jest taki, że przegrywamy na inaugurację. Nasza drużyna jest w trudnym okresie. Kilku zawodników z pierwszego składu pracuje zagranicą i tylko w niektórych spotkaniach będzie można na nich liczyć. Do zespołu dołączyło kilku zdolnych juniorów, ale musi minąć trochę czasu zanim ograją się w piłce seniorskiej. Celem drużyny jest utrzymanie się w Klasie A - mówi Dawid Smęda, obrońca Amatorów.

Skład Amatorów: Stolarczyk, Streflik, Smęda A., Ochman (70' Sobczak), Brzezowski (85' Filipiak), Przybylski, Woźniak, Ornafel (75' Smęda D.), Jaworski, Aleksandrowicz (84' Żabicki), Barbarowicz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj