Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mistrzostwa siatkówki w Zapolicach

Redakcja, 02.04.2016, 16:17

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

V Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej rozegrano w piątek w Zapolicach. Miejscem zawodów była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

← REKLAMA

Turniej rozpoczął się o godz. 18:00, a zakończył przed północą. Do rozgrywek przystąpiło siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Następnie z każdej grupy do fazy finałowej awansowały po dwa zespoły.

Najmłodszym zawodnikiem turnieju była Marta Ładziak z drużyny juniorów, natomiast najstarszym Robert Ciapciński ze Pstrokoń. Najlepszymi zawodnikami wybrano Klaudie Guz i Konrada Gołębiowskiego z drużyny Smerfów.

- W tym roku nasze mistrzostwa przesunęliśmy na godziny wieczorne i jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Świadczy o tym liczba zgłoszonych drużyn i kibiców, którzy przybyli na zawody - mówi Tomasz Woźniak, z zapolickiego GOKiS, głównego organizatora turnieju.

- Atmosfera i emocje, które udzielały się w każdym meczu były niesamowite. Nasza drużyna wystąpiła w Mistrzostwach Gminy po raz pierwszy ale już teraz zapewniamy, że za rok na pewno tutaj wrócimy - mówi Wojciech Student z drużyny Młodawina Dolnego.

Wyniki fazy finałowej:
Smerfy - Pstrokonie 2:0
Strońsko - Team Ajzis 2:1

Mecz o 3. miejsce:
Pstrokonie - Team Ajzis 2:0

Finał:
Strońsko - Smerfy 1:2

Klasyfikacja drużynowa:
1. Smerfy
2. Strońsko
3. Pstrokonie
4. Team Ajzis
5. Juniorzy
6. Młodawin Dolny Oldboy
7. Lolek

Skład Smerfów: Konrad Gołębiowski, Klaudia Guz, Janusz Pawełczyk, Konrad Sobczak, Mariusz Rakowski, Małgorzata Pawełczyk, Tomasz Waloch
Skład Strońska: Joanna Urbaniak, Marta Glinkowska, Jakub Stańczyk, Radosław Stępień, Mateusz Brzezowski, Przemysław Owczarek, Łukasz Stańczyk
Skład Pstrokoń: Marta Woźniak, Jarosław Jóźwiak, Robert Ciapciński, Tomasz Woźniak, Michał Witkowski, Przemysław Aleksandrowicz, Marysia Hryniuk

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj