Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wężykiem do rowu

Redakcja, 15.04.2013, 12:01

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 29-letni motocyklista, który w minioną niedzielę wjechał do rowu w miejscowości Pstrokonie. Pijany był również jego pasażer. Ponadto okazało się, że motocykl, którym podróżowali nie powinien w ogóle jeździć po drogach publicznych, a jego kierowca nie miał prawa jazdy.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęJadący wężykiem motocykl suzuki zauważyli w niedzielne południe policjanci, którzy patrolowali miejscowość Pstrokonie (gmina Zapolice). Mundurowi postanowili go zatrzymać i pojechali za nim. Jednak nie zdążyli tego zrobić, gdyż motocyklista wjechał do rowu i wywrócił się.

Podczas dalszej kontroli wyjaśniło się co było przyczyną takiej jazdy. Po przeprowadzeniu badania trzeźwości na alkomacie okazało się, że kierujący motocyklem 29-letni mieszkaniec gminy Zapolice miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pijany był również pasażer, którego przewoził.

Na dodatek okazało się, że pojazd nie powinien jeździć po drogach publicznych, nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia. Kierujący natomiast nie miał uprawnień do kierowania nim, informuje rzecznik zduńskowolskiej policji Jacek Kozłowski. Podróżujący motocyklem na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Cyklista odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj