Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiatowy Festiwal Zawodów

Redakcja, 30.11.2017, 09:08

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Gimnazjaliści poznali ofertę edukacyjną proponowaną przez szkoły podległe Starostwu Powiatowemu w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Po raz 10. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli odbył się Powiatowy Festiwal Zawodów. W Festiwalu wzięli udział także pracodawcy i instytucje doradcze. Założeniem organizacji tego typu wydarzenia jest ułatwienie młodym ludziom podjęcia decyzji o wyborze kierunku kształcenia oraz wykonywanego w przyszłości zawodu.

W bieżącym roku uległa zmianie formuła Festiwalu. Grupy młodzieży oprowadzane były przez "przewodników" po poszczególnych salach, w których szkoły samodzielnie lub we współpracy z pracodawcami przygotowały prezentacje zawodów.

Wydarzenie połączone było z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego pt. "Zawody odkryte w obiektywie". Do konkursu fotograficznego zgłoszonych zostało 18 prac. Pierwszą nagrodę oraz wyróżnienie zdobył Szymon Bartos z Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli, drugą - Dawid Waligórski z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach, a trzecią - Ewa Ziąbka z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli. Wyróżnienie otrzymał Jakub Niewiadomski z ZSE.

10. Festiwal Zawodów zorganizowali Powiat Zduńskowolski, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz Zespół Szkół nr 1.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj