Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Ostatnia sesja rady gminy

Redakcja, 29.03.2024, 22:52

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W czwartek, 21 marca 2024 roku odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Zapolice kadencji 2018-2024. Uroczysta sesja była okazją do podsumowań sześcioletniej działalności i wzajemnych podziękowań za współpracę.

← REKLAMA

W trakcie trwania całej kadencji odbyło się 61 posiedzeń komisji oraz 64 sesje rady gminy, podczas których przyjęto 464 uchwały.

Jako pierwszy wyrazy uznania i wdzięczności za pracę złożył przewodniczący Rady Gminy, Piotr Hryniuk. Dziękował radnym oraz pracownikom urzędu za zaangażowanie, realizację inwestycji, sprawne działanie Urzędu Gminy i inicjatywy zrealizowane dla dobra mieszkańców.

Kadencję Rady Gminy Zapolice podsumował także wójt, Witold Oleszczyk, dla którego była to już druga kadencja na tym stanowisku. Wójt podziękował za współpracę najbliższym współpracownikom: sekretarzowi Januszowi Paradzie oraz skarbnikowi Monice Wołynkiewicz. Osobne podziękowania skierował do radnych oraz kierowników jednostek organizacyjnych gminy.

W sesji uczestniczyli dyrektorzy placówek oświatowych i kulturalnych gminy, którzy również złożyli podziękowania radzie gminy i wójtowi.

Niespodziankę uczestnikom sesji sprawili wychowankowie Publicznego Przedszkola w Zapolicach, którzy z okazji pierwszego dnia wiosny i zbliżających się świąt wielkanocnych przedstawili krótki występ artystyczny i wręczyli własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Na pamiątkę wspólnej pracy radni otrzymali dyplomy ze słowami podziękowania za wkład pracy w mijającej kadencji.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj