• Piłkarski weekend Amatorów

Redakcja, 10.10.2016, 21:55

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    W ten weekend wszystkie drużyny Amatorów Zapolice rozegrały swoje mecze w roli gospodarza. W piątek najstarsi juniorzy Zapolic, występujący w sieradzkiej lidze Junior A1, pokonali Gal Gaz Galewice 3:0. W sobotę o godz. 11:00 na boisko wybiegli młodzicy, którzy przegrali mecz z drużyną z Wróblewa. Seniorzy Zapolic nadal są niepokonani na własnym stadionie, od 118 dni. W sobotę odnieśli wysokie zwycięstwo, wygrywając 8:1 z LKS Socha. [więcej]
  • Święto Miasta dzień drugi

Redakcja, 09.10.2016, 22:30

10
    Uroczyste poświęcenie nowego sztandaru miasta, koncert zepołu "Pokój i Dobro" oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Maksymiliana Marii Kolbego, miały miejsce podczas drugiego dnia obchodów Święta Miasta. [więcej]
  • Wypadek na Łódzkiej

Redakcja, 08.10.2016, 21:46

Fotogaleria zawiera 8 zdjęć
    8
    Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
    1
    W sobotę miał miejsce kolejny wypadek na ul. Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Jedna osoba została zabrana do szpitala. [więcej]
  • Święto Miasta rozpoczęte

Redakcja, 08.10.2016, 20:12

10
    1
    Wystawą w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola, rozpoczęły się obchody Święta Miasta. [więcej]
  • Trzy zwycięstwa, jedna porażka MKS

Redakcja, 08.10.2016, 12:05

10
    Pierwszy zespół MKS Zduńska Wola uległ w Błaszkach drużynie Piasta 2:0 do przerwy przegrywając 1:0, a w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego. Drugi zespół MKSu pokonał na własnym boisku bez problemu zespół LKS Kamienna 2:0 (1:0). [więcej]
  • Sukces Ladies Dance

Redakcja, 05.10.2016, 21:07

Fotogaleria zawiera 7 zdjęć
    7
    Panie z formacji tanecznej Ladies Dance reprezentowały Zduńską Wolę 17. Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów. Formacja zajęła w konkursie II miejsce. [więcej]
  • Szansa dla geotermii w Zduńskiej Woli

Redakcja, 05.10.2016, 20:52

Fotogaleria zawiera 3 zdjęcia
    3
    Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
    3
    W Zduńskiej Woli ma zostać wykonany odwiert geotermalny. Istnieje szansa na 100 proc. dofinansowanie tej inwestycji. [więcej]
  • Amatorzy Zapolice - UKS Ustków

Redakcja, 04.10.2016, 21:45

10
    W niedzielę seniorzy Amatorów Zapolice w ramach VIII kolejki Klasy A gr. II, po emocjonującym spotkaniu pokonali na wyjeździe UKS Ustków 2:3 (0:1). [więcej]