• Udany początek MKS w ligach młodzieżowych

Redakcja, 11.09.2016, 22:39

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    Juniorzy MKS Zduńska Wola rozpoczęli udanie rozgrywki w sezonie 2016/2017 pokonując swoich rówieśników z Szadku.Mecz został rozegrany w sobotę 10 września. Już w pierwszych minutach Ksawery Królak strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie gospodarzom , ten sam zawodnik strzelił jeszcze dwie bramki dla MKS. W drugiej połowie spotkania kolejny zawodnik MKS Wiktor Góralczyk podwyższył wynik na 4 do 1 a goście odpowiedzieli dwoma celnymi trafieniami Jakuba Kaczmarskiego i Pawła Majczaka i wynikiem 4:3 zakończył się mecz na inaugurację rozgrywek młodzieżowych .MKS Zduńska Wola - Victoria Szadek 4:3 (3:1)Bramki: Ksawery Królak x3 , Wiktor Góralczyk - Jakub Kaczmarski x2 , Paweł Majczak. [więcej]
  • Dożynki gminne w Wojsławicach

Redakcja, 11.09.2016, 21:43

10
    Dożynki gminno-parafialne zorganizowano w Wojsławicach w gminie Zduńska Wola. [więcej]
  • Juniorzy Zapolic przegrali z Zapolem

Redakcja, 10.09.2016, 13:20

10
    W inauguracyjnej kolejce, juniorzy Zapolic występujący w Klasie A 1 Junior, przegrali na wyjeździe z LKS Zapole 4:2. Bramki dla Amatorów zdobyli: Patryk Urbaniak i Kamil Ornafel. [więcej]
  • Odejście Szmyta związane ze złym stanem zdrowia?

Redakcja, 09.09.2016, 22:22

Fotogaleria zawiera 3 zdjęcia
    3
    Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
    2
    Jak udało nam się dowiedzieć u prezydenta Piotra Niedźwieckiego, powodem rezygnacji Grzegorza Szmyta ze stanowiska prezesa MPWiK są problemy zdrowotne. Wypowiedział się również były już prezes. [więcej]
  • Zderzenie z motocyklem

Redakcja, 09.09.2016, 14:29

10
    Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
    4
    Przed południem doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Około 70-letni mężczyzna trafił do szpitala. [więcej]
  • Pijany spowodował kolizję

Redakcja, 08.09.2016, 15:51

10
    Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
    3
    Pijany kierowca doprowadził do wypadku na skrzyżowaniu ulic Łódzka i Kilińskiego w Zduńskiej Woli. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. [więcej]
  • Potrącony mężczyzna malujący pasy

Redakcja, 07.09.2016, 23:49, aktualizacja: 08.09.2016, 10:36

10
    Czytelnicy zamieścili 13 komentarzy
    13
    Do poważnego w skutkach potrącenia doszło późnym wieczorem w miejscowości Czechy koło Zduńskiej Woli. Mężczyzna malujący pasy został przygnieciony między dwoma pojazdami. [więcej]
  • 5 mil po gminie Zduńska Wola

Redakcja, 07.09.2016, 17:31

3
    Po sukcesie Biegu Świętojańskiego, jego organizatorzy postanowili zorganizować kolejną "biegaczą" imprezę. Trwają zapisy do biegu 5 mil po gminie Zduńska Wola. [więcej]