W Zduńskiej Woli rozpoczęły się wizyty duszpasterskie czyli tradycyjna kolęda.
Parafia pw. św. Antoniego w Zduńskiej Woli
Piątek (27 XII)
Od g. 10.00 - ulice: Staszica, Kopernika, Wiosenna, Krańcowa, Poprzeczna, Łanowa, Kłosowa Zbożowa i Swędzieniejewice od Staszica i blok Łaska 89
Sobota (28 XII)
Od g. 10.00 - ulice: Jałowcowa, Poziomkowa, Jagodowa, Iglasta, Swędzieniejewice i Kresy oraz blok Łaska 91
Poniedziałek (30 XII)
Od g. 10.00 - ulica Henrykowska, Henryków, Biały Ług. Krobanówek, Ochraniew i blok Łaska 93
Wtorek (31 XII)
Od g. 10.00 - ulice: Jodłowa i blok Kręta 4
Czwartek (2 I)
Od g. 10.00 - ulice: Jabłeczna, Zakątna, Przemysłowa, Dziewiarska, Moniuszki, Słoneczna, Wychodnia, Wolna, Kryształowa, Struga, Murarska, Kanałowa, Zielonogórska, Wiśniowa i blok Kręta 6
Piątek (3 I)
Od g. 10.00 - ulice: Kwiatowa, Jaśminowa, Urocza, Piekarska, Gołębia, Wierzbowa, Szopena, Lipowa, Łódzka i blok Kręta 8
Sobota (4 I)
Od g. 10.00 - ulice: Świerkowa, Grabowa i blok Spacerowa 84 i 84a.
Wtorek (7 I);
Od g. 9.30 - ulice Bema, Sadowa, Karsznicka, Rolna i Łaska po obu stronach od Karsznic do ul Bema.
Od g. 15.30 - bloki Osmolińska 8/12 i 14/18, 24/28
Środa (8 I)
Od g. 15.30 - bloki Osmolińska 20 i Spacerowa 68
Czwartek (9 I)
Od g. 9.30 - ulica Podleśna
Od g. 15.30 - ulice Spacerowa -domki jednorodzinne, Kręta, Ukośna, Spokojna, Miła i blok Spacerowa 70
Piątek (10 I)
Od g. 9.30 - ulice Wspólna, Daleka, Główna i Podmiejska
Od g. 15.30 - ulice Torfowa, Laskowa, Zduńska i blok Spacerowa 72
Sobota (11 I)
Od g. 9.30 - ulice Borowa, Czeremchy, Modrzewiowa, Kasztanowa, Wiązowa, Jesionowa, Platanowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Bukowa, Cedrowa, Leszczynowa, Kosodrzewiny, Piniowa, Cyprysowa, Głogowa, Jaworowa, Kalinowa, Dębowa, Liściasta, Akacjowa, Orzechowa, Cisowa, Leśna i blok Konwaliowa 13
Poniedziałek (13 I)
Od godz. 9.30 - ulice Wczasowa i Reja
Od godz. 15.30 - bloki Łaska 44,50 i 52
Wtorek (14 I)
Od godz. 15.30 - ulice Konopnickiej, Sikorskiego, Graniczna, Lawendowa, blok Spacerowa 95
Środa (15 I)
Od godz. 9.30 - ulice Wiklinowa i Dojazd
Od godz. 15.30 - ulice Łąkowa, Sokola, Boczna i bloki Tulipanowa 14 i Azaliowa 19
Czwartek (16 I)
Od godz. 15.30 - ulice Strzelecka, Orla, Brzozowa, Klasztorna, Szpakowa, Wschodnia, Polna
Piątek (17 I)
Od godz. 9.30 - ulice Łaska po obu stronach od początku do Bema, Żurawia, Różana i Astrowa
Od godz. 15.30 - ulica Jagiełły i bloki Spacerowa 93 i 97
Sobota (18 I)
Od godz. 9.30 - ulice Młynarska, Narutowicza, Piaskowa, Czeska, Kobusiewicza, Szaniawskiego, Dybowskiego, Liliowa, Tulipanowa i blok Lawendowa 28
Poniedziałek (20 I)
Od godz. 15.30 - blok Spacerowa 86/88 i kolęda na życzenie
Parafia Wniebowzięcia NMP
Piątek (27 XII)
Od godz. 9.00 - Czechy nr od 1 do 88 oraz ul. Wiejska, Kaczeńcowa, Krzywa.
Sobota (28 XII)
Od godz. 9.00 - Czechy nr 89-185.
Poniedziałek (30 XII)
Od godz. 9.00 - Czechy od nr 186 do końca numerów i ul. Leśna, również od godz. 9.00.
Wtorek (31 XII)
Od godz. 9.00 - ulice: Kościelna, Targowa, Złotnickiego, Kolbego i Zielona (domki i blok)
Czwartek (2 I)
Od godz. 15 - ulice: Zachodnia domki i bloki, Ogrodowa 35
Sobota (4 I)
Od godz. 9.00 - ulice: Północna, Orzycka, Narwiańska, Notecka, Poznańska, Nerska, Bałtycka Wiślana, Żeglińska, Pilicka, Drwęcka, Odrzańska, Mostowa.
Wtorek (7 I)
Od godz. 15 - ulice: Juliusza, Fabryczna, Szadkowska
Środa (8 I)
Od godz. 15 - ulice: Ogrodowa 6,6A,20,21,23/31
Czwartek (9 I)
Od godz. 15 - ulice: Ogrodowa 8,8A,10,10A,22,33
Piątek (10 I)
Od godz. 15 - ulice: Getta Żydowskiego 21,23,24,25,30
Sobota (11 I)
Od godz. 9 -ulice: Sieradzka - kamienice numery parzyste, Wileńska, plac Wolności, Piwna, Dolna, Główna
Poniedziałek (13 I)
Od godz. 15 - ulice: Łaska.
Wtorek (14 I)
Od godz. 15 - ulice Getta Żydowskiego 27, Łódzka 8, 14, 16
Środa (15 I)
Od godz. 15 - ulice Łódzka 20, 22, 46, 48, 50
Czwartek (16 I)
Od godz. 15 - ulice Łódzka 4, 6, 8B, 12, 18, Sieradzka 50/54
Piątek (17 I)
Od godz. 15 - ulice Dąbrowskiego, Wolska
Sobota (18 I)
Od godz. 9 - ulice Opiesińska, Agrestowa, Tymienicka, Stawowa, Getta Żydowskiego od Korczewa do torów, Klonowa, Malinowa, Przytorze, Torowa
Wtorek (21 I)
Od godz. 15 - ulice: Sieradzka kamienice numery nieparzyste, Dworcowa, Słowiańska, Skłodowskiej;
Środa (22 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Sieradzka 14,18/20,36,44/46,56;
Czwartek (23 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Sieradzka 16,22/24,24A, Inżynierska, Ogrodowa domki, Prosta, Złota
Piątek (24 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Plac Krakowski, ul. Przejazd, Wąska, Królewska, Żeromskiego;
Sobota (25 i)
Od godz. 9 - ulice: ul. Jasna, Tkacka, Prusa, Krucza, Kacza, Krótka, Kościuszki; Poniedziałek (27 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Getta Żydowskiego 31, Wodna, Zakopiańska
Parafia św. Pawła Apostoła
Piątek (27 XII)
Od godz. 14.30 - ul. Zielona bloki nr 34 i 48
Sobota
Od godz. 9.00 - ul. Zielona domki, Zielona bloki nr 36, 40, 42
Od godz. 14.30 - ul. Zielona blok nr 50, ul. Szkolna bloki nr 4 i 3A
Poniedziałek (30 XII)
Od godz. 9.00 - ul. Szkolna domki oraz bloki nr 3, 3B, 7, 9, 11,13
Od godz. 14.30 - ul. Szkolna bloki nr 22A, 22B, 22, 24, 26
Wtorek (31 XII)
Od godz. 9.00 - ul. Szkolna bloki nr 10, 10A, 10B, 10C
Wtorek (31 XII)
Od godz. 9 - ulice: Szkolna 10, 10A, 10B, 10C
Czwartek (2 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Łaska 73A, 71
Piątek (3 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Osmolińska 9
Sobota (4 I)
Od godz. 9 - ulice: Łaska 75
Od godz. 14.30 - ulice: Łaska 69, Łaska kamienica 55 i 73
Wtorek (7 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Osmolińska 3
Środa (8 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Osmolińska domki od kamienica Łaska 77, Osmolińska 9A i 31, 33, Srebrna 1A
Czwartek (9 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Srebrna 1,2,3,4, 3 A i dom nr 9, Osmolińska 35
Poniedziałek (13 I)
Od godz. 14.30 - ulica Kilińskiego 35, 37
Wtorek (14 I)
Od godz. 14.30 - ulica Szadkowska 16, 22, 24
Środa (15 I)
Od godz. 14.30 - ulice Szadkowska 26, 28 i domki od nr 36, Westerplatte
Czwartek (16 I)
Od godz. 14.30 - ulice Sobieskiego domki, Sobieskiego 14, 16, 18 i Szadkowska 32
Piątek (17 I)
Od godz. 14.30 - ulica Skłodowskiej 2, 4, 6, 8
Sobota (18 I)
Od godz. 9 - ulica Pomorska 19, 21
Od godz. 14.30 - ulica Pomorska 23, domki i kamienica19
Wtorek (21 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Jana Kazimierza 13 i domki, Kilińskiego domki od nr 4 i od nr 88
Środa (22 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Żytnia 16, 18
Czwartek (23 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Żytnia 30, 28, 32, Skrzetuskiego
Piątek (24 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Jana Kazimierza 11, 7/9,
Poniedziałek (27 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Żytnia domki, Żółkiewskiego, Żytnia 32, Podbipięty
Wtorek (28 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Rycerska, Zagłoby, Wołodyjowskiego, Kmicica, Czarnieckiego, Spacerowa
Środa (29 I)
Od godz. 14.30 - ulice: Hetmańska, Słowackiego, Plac Żelazny, kolęda uzupełniająca
Parafia św. Maksymiliana
Piątek (27 XII)
Od godz. 9.00 - Holendry. Po południu ul. Wieniawskiego 1, 3, 3a.
Sobota (28 XII)
Od 9.00 Paprotnia.
Poniedziałek (30.XII)
Od. 9.00 - Ogrodzisko.
Od 16.30 - ul. Wieniawskiego 5, 6, 8.
Wtorek (31 XII)
Od godz. 9.00 - ulica: Złota
Czwartek (2 I)
Od godz. 9.00 -Poręby i ul. Boczna
Od godz. 16.30 -ulica Paderewskiego
Piątek (3 I)
Od godz. 9.00 - ulice: Paprocka, Wyszyńskiego, Tischnera, ks. Twardowskiego, ks. Popiełuszki
Od godz. 16.30 - ulice: Reymonta, Sienkiewicza, Poświatowskiej, Jasnorzewskiej
Sobota (4 I)
Od godz. 9.00 - ulice: Zduńska, Wrzosowa
Wtorek (7 I)
Od godz. 9 - Marżynek
Od godz. 16.30 - ul. Gierymskiego 1, 3, 5
Środa (8 I)
Od godz. 9 - ul. Widawska i Sosnowa
Od godz. 16.30 - ul. Gierymskiego 2 i 4
Czwartek (9 I)
Od godz. 9 - ulice: Dolna, Główna, Radosna, Dobra, Nowy Świat
Od godz. 16.30 - ul. Chełmońskiego 3, 5
Piątek (10 I)
Od godz. 9 - ulice: Porębska, Obywatelska, Społeczna
Od godz. 16.30 - Chełmońskiego 6, 8, 10
Sobota (11 I)
Od godz. 9 - ul. Iwaszkiewicza
Poniedziałek (13 I)
Od godz. 9 - ul. topola (od ul. Złotej) i Wilcza
Od godz. 16.30 - ul. Chełmońskiego 2, 4
Wtorek (14 I)
Od godz. 9 - ulice: Przyjaźni,Śnieżna, Prosta i Robotnicza
Od godz. 16.30 - ul. Chełmońskiego 12, 14 i Tuwima 1 i 3
Środa (15 I)
Od godz. 9 - ulice: Grzybowa, Sejmowa, Zgody, Braterska, Nadziei, Jedności, Pokoju, serdeczna
Od godz. 16.30 - ulice: Szymanowskiego, Malczewskiego 5 i 7, Zamenhofa
Czwartek (16 I)
Od godz. 9 - ulice: Ludowa,
Od godz. 16.00 - ulice: Witkiewicza
Piątek (17 I)
Od godz. 16.00 - Baczyńskiego 5, 7, 9, 11, Bogusławskiego 2
Sobota (11 I)
Od godz. 9 - ulica Baczyńskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Poniedziałek (21 I)
Od godz. 16.00 - ulica Solskiego
Wtorek (21 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Bogusławskiego 1, 3, 4, 5 i 7 oraz Modrzejewskiej
Środa (22 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Jaracza, Kossaka 7
Czwartek (23 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Staffa i ok. godz. 18.30 ul. Kossaka 9
Piątek (24 I)
Od godz. 15.30 - ulice: Kossaka 1, 3 i ok. 18.30 ul. Kossaka 5
Sobota (25 I)
Od godz. 9 - ul. Kossaka 4. Koniec tegorocznej kolędy