II miejsce zajęła drużyna Pogoni II w turnieju Jutrzenka Cup dla rocznika 2001.
W sobotę 8 lutego dwie drużyny Pogoni Zduńska Wola z rocznika 2001 (trenerzy Damian Fogiel, Artur Boruch), uczestniczyły w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jutrzenka Cup dla rocznika 2001, którego organizatorem jest Jutrzenka Bychlew. W klasyfikacji końcowej Pogoń II zajęła II miejsce, przegrywając w finale z PTC Pabianice 0:1. Pogoń I zajęła V miejsce.
WYNIKI TURNIEJU
Jutrzenka Bychlew - Pogoń I Zduńska Wola 1:1 (Dawid Fidler)
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:0
CHKS II Łódź - Start Brzeziny 2:0
PTC Pabianice - CHKS I Łódź 1:0
Jutrzenka Bychlew - CHKS II Łódź 1:1
Pogoń I Zduńska Wola - Start Brzeziny 1:1 (Patryk Jaworski)
PTC Pabianice - Pogoń II Zduńska Wola 0:0
CHKS I Łódź - Widzew Łódź 1:1
Start Brzeziny - Jutrzenka Bychlew 0:2
Pogoń I Zduńska Wola - CHKS II Łódź 2:0 (Patryk Jaworski, Dawid Fidler)
CHKS I Łódź - Pogoń II Zduńska Wola 0:2 (Jakub Półgrabia x2)
PTC Pabanice - Widzew Łódź 0:4
TABELA GRUPA A:
O pierwszym miejscu w grupie A zadecydowały dodatkowe rzuty karne: Jutrzenka - Pogoń 1:2 (Patryk Jaworski, Dawid Fidler)
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | POGOŃ I Zduńska Wola | 5 | 4-2 |
2 | JUTRZENKA Bychlew | 5 | 4-2 |
3 | CHKS II Łódź | 3 | 3-3 |
4 | START Brzeziny | 1 | 1-5 |
TABELA GRUPA B:
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | WIDZEW Łódź | 5 | 6-2 |
2 | POGOŃ II Zduńska Wola | 5 | 2-0 |
3 | PTC Pabianice | 4 | 1-4 |
4 | CHKS I Łódź | 1 | 1-4 |
Ćwiercfinały:
Pogoń I Zduńska Wola - CHKS I Łódź 0:1
Pogoń II Zduńska Wola - CHKS II Łódź 0:0 k. 2:1 (Jakub Błachut, Patryk Błachut)
Widzew Łódź - Start Brzeziny 1:0
Jutrzenka Bychlew - PTC Pabianice 0:1
Mecze o 5-8 miejsce:
Pogoń I - CHKS II Łódź 2:0 (Adam Łukomski, Wiktor Gabrjaniak)
Start Brzeziny - Jutrzenka Bychlew 1:1 k. 3:2
Półfinały:
Pogoń II Zduńska Wola - CHKS I Łódź 1:0 (Mikołaj Błaszczyński)
Widzew Łódź - PTC Pabianice 0:0 k.0:1
Mecz o 7 miejsce:
Jutrzenka Bychlew - CHKS II Łódź 0:0 k. 1:2
Mecz o 5 miejsce:
Pogoń I Zduńska Wola - Start Brzeziny 1:0 (Patryk Jaworski)
Mecz o 3 miejsce:
Widzew Łódź - CHKS I Łódź 0:1
Finał:
Pogoń II Zduńska Wola - PTC Pabianice 0:1
SKŁAD POGONI I:
Rafał Brus, Krzysztof Trzcianowski, Gracjan Chmielnicki, Mikołaj Winnicki, Patryk Jaworski, Dawid Fidler, Wiktor Marlicki, Adam Łukomski, Wiktor Gabrjaniak, Dawid Stępień
SKŁAD POGONI II:
Nikodem Szkilnik, Patryk Błachut, Jakub Błachut, Krystian Taborowski, Sebastian Nowak, Mikołaj Błaszczyński, Jakub Półgrabia, Konrad Pawlak, Przemysław Sujecki, Hubert Powalski