Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Projekt "Poznawanie siebie w aspekcie planowania kariery"

Redakcja, 20.02.2014, 17:45

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W środę Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli rozpoczął realizację programu autorskiego "Poznawanie siebie w aspekcie planowania kariery".

← REKLAMA

Celem głównym opracowanego przez nas programu jest szerokoprofilowe przygotowanie naszych uczestników do podjęcia pierwszej pracy. W ramach programu młodzież poszerzy swoją wiedzę z zakresu przepisów bhp i prawa pracy, nabędzie szereg umiejętności praktycznych niezbędnych m.in. w: skutecznym poszukiwaniu pracy, radzeniu sobie ze stresem podczas wykonywania obowiązków służbowych, konstruktywnym rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych zaistniałych w miejscu pracy a przede wszystkim w odkrywaniu i wzmacnianiu własnego potencjału.

Celem pierwszego spotkania było usystematyzowanie wiedzy w zakresie podstawowych zagadnień, pojęć i instytucji prawa, a w szczególności prawa pracy, wyposażenie w wiedzę dotyczącą wybranych problemów prawa pracy: stosunku pracy, form i treści umów o pracę, równości traktowania w procesie pracy, problematyki zatrudniania młodocianych, czasu pracy, wybranych zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajęcia przeprowadził Starszy Inspektor Andrzej Subczyński z Państwowej Inspekcji Pracy w Sieradzu. Wprowadzenia do tematyki spotkania dokonał Komendant Hufca Pracy Romuald Krystyniak.

Analiza wyników testu sprawdzającego zdobytą podczas zajęć wiedzę wykazała, że nasi podopieczni potrafią wyjaśnić podstawowe pojęcia, znają rodzaje umów o pracę, potrafią wskazać wady i zalety poszczególnych umów o pracę.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj