Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zainaugurowano Akademię Siatkówki -5

Redakcja, 23.02.2014, 17:46

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W sobotę w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli odbył się I Turniej Czwórek Siatkarskich. Była to impreza inaugurująca działalność Akademii Siatkówki - 5 w naszym mieście

← REKLAMA

Akademia Siatkówki-5 działa w Zduńskiej Woli od 3 lutego tego roku. W projekcie uczestniczą cztery szkoły podstawowe - nr 6 ,7 ,11 i 13. Zajęcia w tych szkołach prowadzone są przez 6 nauczycieli. Praca nauczycieli koordynowana jest i nadzorowana przez koordynatorów - trenerów - Annę Danielską i Zdzisława Olejnika. W projekcie w sumie uczestniczy 120 dzieci, w tym 90 dziewcząt i 30 chłopców. Praca w Akademii Siatkówki jest prowadzona według scenariuszy z Polskiego Związku Piłki Siatkowej przy współpracy z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym , który jest w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli.

Turnieje w ramach Akademii Siatkówki będą odbywać się cyklicznie - raz w miesiącu. Pierwszy został rozegrany w sobotę. Zawodnicy po każdych zawodach będą indywidualnie zbierali punkty do klasyfikacji końcowej.

W pierwszym turnieju , najwięcej bo po 20 pkt za zajęcie pierwszego miejsca wśród dziewcząt zdobyły: Martyna Woźniak,Oliwia Bujnowicz, Dominika Poradzińska, Łucja Dubińska - opiekunką tej grupy była siatkarka z PG 5 - Wiktoria Kołodziejczyk. Wśród chłopców I Turniej wygrali chłopcy pod przewodnictwem Pauliny Rubajczyk : Kamil Ablewski, Kacper Pliszka , Adrian Stasiak, Dominik Caron, Wiktor Ratajczyk. Na kolejne turnieje zapraszani są uczniowie klas VI oraz ich rodzic.

W uroczystym otwarciu obecni byli ; prezydent Andrzej Brodzki , koordynator SOS w PZPS - Grzegorz Wagner , kierownik - Elżbieta Śpikowska, dyrektor - Janusz Derdak oraz pomysłodawcy projektu - trenerzy - Anna Danielska i Zdzisław Olejnik.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_527 (IP: *.*.104.85), 24.02.2014, 08:16
  to poprosimy o komentarz pana ziolkowskiego
  -4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj