Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Przez minikarambol wpadła pijana sieradzanka

Redakcja, 09.05.2014, 11:33

Do zderzenia trzech samochodów doszło w czwartek na ul. Sieradzkiej. Winny mieszkaniec gminy Zduńska Wola został ukarany mandatem, ale okazało się też, że wśród kierujących była sieradzanka, która prowadziła pod wpływem alkoholu.

← REKLAMA

O godzinie 17:30 patrol prewencji został wysłany na ulicę Sieradzką, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Po dojechaniu na miejsce policjanci ustali, że zderzyły się trzy pojazdy.

W tył jadącego ulicą Sieradzką w kierunku placu Wolności forda mondeo, kierowanego przez 58-letniego mieszkańca Łasku, który zatrzymał się na jezdni za samochodem ciężarowym. uderzył citroen xsara, kierowany przez 43-letnią sieradzankę. Było to skutkiem tego, że w w jej samochód uderzył citroen berligo, kierowany przez 51-letniego mieszkańca gminy Zduńska Wola.

Podczas kontroli trzeźwości kierujących okazało się, że kobieta kierująca xsarą prowadziła pod wpływem alkoholu. Wydmuchała w alcosensor prawie pół promila alkoholu. Zostało jej zatrzymane prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara aresztu albo grzywny nawet do 5 tysięcy złotych.

Po rozpytaniu świadków i oględzinach miejsca kolizji, jako sprawcę zderzenia pojazdów mundurowi uznali kierującego citroenem berlingo. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych. Zatrzymano mu również dowód rejestracyjny od pojazdu, gdyż nie miał aktualnych badań technicznych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj