Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Trzy kultury w Zduńskiej Woli

Redakcja, 26.06.2014, 18:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W piątek rozpoczyna się trzydniowy Festiwal Trzech Kultur.

← REKLAMA

Będzie to druga edycja imprezy. Zduńskowolanie będą mogli posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu zespołu z Izraela Kerach Tesha, Niemiec Peet32&The Killerkitties oraz z Polski Littre White Lies.

W programie jest także wystawa prac oraz wideokonferencja z izraelskim artystą Shlomo Korzac. W sobotę w muzeum posłuchać będzie można wykładu na temat kultury żydowskiej oraz udać się na wycieczkę do zduńskowolskich kościołów: Bazyliki Mniejszej p.w. WNMP, kościoła ewangelicko-augsburskiego oraz kościoła chrześcijan baptystów.

Na niedzielę, natomiast, zaplanowana jest instalacja edukacyjna "Wielokulturowa mapa miasta", a także koncert Macieja Strzelczyka Jazz Quartet. Wstęp wolny.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj