Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Konkurs na opracowanie koncepcji dworca

Redakcja, 03.07.2014, 13:11

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

25 tys. zł może wygrać osoba, której pomysl na . "Opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej rozbudowy budynku dworca kolejowego wraz z zagospodarowaniem przyległych terenów przestrzeni publicznej w Zduńskiej Woli" okaże się najlepsza.

← REKLAMA

Architekci mają czas na zgłoszenie się do konkursu do 7 lipca 2014 roku. Uczestnicy konkursu zakwalifikowani do dalszego udziału w konkursie składają prace konkursowe wraz z innymi dokumentami określonymi w Regulaminie konkursu do 18 sierpnia 2014 r., do godz. 14.00 w Urzędzie Miasta Zduńska Wola.

Przewidziano trzy nagrody główne w wysokości 25 tys. zł, 20 tys. zł i 14 tys. zł. W przypadku nie przyznania wszystkich nagród mogą zostać przyznane wyróżnienia w ramach podanych kwot. Architekci mają za zadanie stworzenie koncepcji architektonicznej dworca PKP w Zduńskiej Woli, polegającej na dostosowaniu go do pełnienia funkcji obsługi podróżujących koleją a także autobusami linii międzymiastowych i lokalnych. Do wykonania jest także koncepcja m.in. dotycząca poprawy funkcjonalności skrzyżowania ulicy Jana Kilińskiego i ulicy Juliusza Słowackiego z ulicą Szadkowską oraz zagospodarowania przestrzeni wokół dworca oraz Placu Żelaznego i Pasażu im. Janusza.

Przypomnijmy, że miasto zapowiedziało, że to mieszkańcy ostatecznie zdecydują, która z dwóch najlepszych zaproponowanych koncepcji zostanie zrealizowana.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej miasta.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_934 (IP: *.*.22.140), 03.07.2014, 15:18
  Do roboty architekci. Byle nie był podobny do powstającego budynku ratusza!!!!!!!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj