Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

III Festiwal Ekologiczny

Redakcja, 19.09.2014, 15:20

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Po raz trzeci w Zduńskiej Woli zorganizowano Festiwal Ekologiczny. Rządziła ekologia w konkursach, na stoiskach, ale także bito rekord Guinnesa w układaniu mozaiki z plastikowych nakrętek.

← REKLAMA

Ekologia odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Coraz częściej organizowane są festiwale poświęcone temu tematowi. W Zduńskiej Woli Festiwal Ekologiczny zorganizowano po raz trzeci. Impreza działa się na boisku Publicznego Gimnazjum nr 1.

Wśród atrakcji było rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze ekologiczne stoisko, ekologiczny konkurs plastyczny, a także ekologiczne ubrania. Dzieciaki prześcigały się w pomysłach. Były sukienki robione z gazet i foli, ozdabiane kapslami i innymi wydawałoby się niepotrzebnymi odpadami.

Uczniowie gimnazjum bili rekord Guinnessa w układaniu mozaiki. - Liczy się powierzchnia jaką zajmie mozaika - wyjaśniał nam na gorąco dyrektor szkoły Piotr Warchlewski. Młodzież była podzielona na grupy, do ułożenia była powierzchnia 24 metrów kwadratowych. Mozaika przedstawiała balony na kolorowym tle.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1146 (IP: *.*.251.133), 19.09.2014, 20:44
  Było super! :) I naprawdę warto było wziąć udział w konkursie, bo miasto się postarało i nagrody bardzo atrakcyjne :) a co za tym idzie dzieci szczęśliwe :) oby więcej takich inicjatyw! :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj