Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nazywam się miliard!

Redakcja, 14.02.2015, 17:15

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zduńska Wola przyłączyła się do ogólnoświatowej akcji walki z przemocą "One Billion Raising - Nazywam się Miliard". Zatańczono przed ratuszem.

← REKLAMA

W sobotę grupa osób po dwóch tygodniach ćwiczeń zatańczyła taniec przeciwko przemocy przed Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz.

-Walczyliśmy dzisiaj w walentynki, które jest nie tylko świętem zakochanych, ale również dniem przeciwko przemocy. Tańczyliśmy przeciwko przemocy dziewcząt i kobiet włączając się w ogólnoświatową akcję "One Billion Raising" w Polsce "Nazywam się Miliard". Koordynowana jest ona przez fundację Feminoteka - mówi Martyna Chwiałkowska-Fogel, inicjatorka akcji w Zduńskiej Woli.

To kontynuacja różnych działań na rzecz kobiet, matek i rodziców prowadzonych w naszym mieście - m.in. działalność Klubu Kangura.

-Cieszę się bardzo, że w akcji wzięły udział nie tylko te odważne kobiety, bo to naprawdę wymaga odwagi i dystansu do siebie osób, które nigdy nie tańczyły i nie występowały. Wiem, że dla niektórych osób było to wyjątkowe wydarzenie, bo same tej przemocy doznały - dodaje Chwiałkowska - Fogel.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj