Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Kolejny semestr za nimi

Redakcja, 15.02.2015, 12:45

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli 15. semestr.

← REKLAMA

Uroczyście UTW w Zduńskiej Woli zakończył 15. semestr zajęć. Studenci spotkali się w Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz", aby we wspólnym gronie podsumować minione miesiące.

-Obecnie nasz Uniwersytet Trzeciego wieku liczy już 189 słuchaczy. Nie zmienia się forma naszej działalności ale w miarę możliwości poszerza się nasza oferta. W tym roku akademickim jest to kółko fotograficzne. Nadal utrzymujemy współpracę z Liceum Plastycznym w ramach cyklu "Pociąg do twórczości" - mówiła na spotkaniu Stefania Idziak, szefowa UTW.

UTW to wiele wycieczek m.in. do Sejmu, nauka angielskiego czy śpiewu. Podczas piątkowej uroczystości zakończenia semestru wystąpił zespół wokalny UTW.

-Zespół wokalny rozrasta się w chór. Jest nas coraz więcej z czego jestem bardzo zadowolony - chwalił studentów Zbigniew Godlewski, który prowadzi zajęcia ze śpiewu.

W grudniu 2014 roku UTW powołał zarząd, w którym znaleźli się: Jan Depczyński, Halina Pietrzykowska, Wienisława Szafrańska-Rymkiewicz, Zofia Tomaszewska oraz Krystyna Łuczak, Alicja Półgrabia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj